STRATEGIE SÁZENÍ | články 10-20 (18)
Strategie sázení - VALUEBETTING

Valuebetting znamená sázení na hodnotu v kurzu (angl. value = hodnota). Podstatou valuebettingu je hledání chyb bookmakerů a sázení pouze hodnotných kurzů. Nejedná se o klasické tipování vítěze, ale o (Celý příspěvek…)


STRATEGIE SÁZENÍ      24.09.2008    

Strategie sázení - LIVEBETTING

Jak na LIVE sázky ? LIVE sázky se dají uzavírat během zápasu a to nejen o přestávkách. Sázet živě se dá na vítěze zápasu, výhru v handicapu (AH), počet gólů (bodů), střelce dalšího gólu a na dalš (Celý příspěvek…)


STRATEGIE SÁZENÍ      19.09.2008    

Systémy sázení 1. díl

Na kurzové sázení existuje mnoho vyzkoušených systémů. Sázkové systémy pomohou zvýšit pravděpodobnost výhry nebo alespoň snížit riziko prohry. Jeden systém u kurzových sázek funguje teoreticky na 100% (Celý příspěvek…)


STRATEGIE SÁZENÍ      11.11.2007    

Jak sázet basketbal
Jak sázet basketbal

Basketbalová sezóna NBA je podobně jako baseballová MLB dlouhý maratón, týmy mají vítězné série a stejně tak i série porážek. Není snadné hledat hodnotné kurzy, většinou jsou výše handicapů dobře nast (Celý příspěvek…)


STRATEGIE SÁZENÍ      01.11.2007    

Jak sázet hokej
Jak sázet hokej

Sázení na hokej a NHL je oblíbené zejména sázkaři v Evropě. V USA se na NHL sází méně než na basketbalovou NBA, americký fotbal NFL nebo baseballovou MLB. U NHL se dají sázet klasické výhry 1X2, handi (Celý příspěvek…)


STRATEGIE SÁZENÍ      30.10.2007    

Value a sázení parlays

Kurzy nad 1.70 sázet straight bet (solo) Kurzy pod 1.70 sázet ve dvojicích (parlays). Parlays je americký výraz pro dvojici tipů, také se tomu říká double. Hrát na tiketu 2 zápasy nad 1.7 se nev (Celý příspěvek…)


STRATEGIE SÁZENÍ      02.07.2007    

Jak sázet tenis
Jak sázet tenis

Jeden z nejoblíbenějších sportů pro sázkaře je tenis. Tenis je rychlý dynamický sport, kde o výsledku rozhodují výkony pouze dvou hráčů (v případě dvouhry). To je pro sázkaře výhoda, nemusejí shánět i (Celý příspěvek…)


STRATEGIE SÁZENÍ      02.07.2007    

Money Management

Mnoho sázkařů sází sport jen ze zábavy nebo při velkých akcích tipu MS ve fotbale nebo Olympijské hry, což není nic špatného, zvyšuje to zábavu, adrenalin, ale většinou to končí rychlou ztrátou vsazen (Celý příspěvek…)


STRATEGIE SÁZENÍ      07.06.2007    

Předchozí 1 Stránka 2/2

 


 


ÚVOD
TIPY NA SÁZENÍ
MONITORING PLACENÝCH TIPŮ
SÁZKOVÉ KANCELÁŘE
ŽIVÉ PŘENOSY

Zabezpečeno SSL certifikátem AlpiroSSL
AKTUALITY
JAK SÁZET MLB
STRATEGIE SÁZENÍ
PROGRAMY
FÓRUM
KONTAKT
PODMÍNKY A GDPR FREE
Chceš se naučit sázet     Jak začít sázet
Kde se dá legálně sázet
MAXITIP
TIPSPORT
FORTUNA
CHANCE

Pro webmastery Přidej si ikonku Bet-universe.

Mapa stránek
Facebook Bet-universe Facebook


BET-UNIVERSE.COM (C) Anibal 2007-2017 Verifikace tipů - Tento web má pouze informativní charakter. Obsah stránek je určen pouze osobám starším 18 let. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování autorských článků je bez souhlasu autora zakázáno. Online podpora. V případě dotazů mne (Anibal - administrátor) neváhejte kontaktovat.

PŘEPNOUT NA MOBILNÍ VERZI STRÁNEK

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít