Systémy sázení 1. díl

uploaded pictureNa kurzové sázení existuje mnoho vyzkoušených systémů. Sázkové systémy pomohou zvýšit pravděpodobnost výhry nebo alespoň snížit riziko prohry. Jeden systém u kurzových sázek funguje teoreticky na 100% - jmenuje se martingale. V praxi ale vyžaduje značnou sumu peněz (velký počáteční kapitál), takže je v praxi nepoužitelný. Každý zkušený tipér má svojí vlastní strategii, ke které dospěl postupem času získáváním zkušeností a zkoušením různých systémů. V tomto článku uvedu nejlepší funkční systémy.
 

Základní kategorie systémů

 

1. Systémy postupného navyšování vkladu

 

Populární technika sázení, zvyšujete vklad po každé vyhrané sázce. Nepotřebujete k tomu velkou sumu peněz.

 

2. Pojištěné sázkové systémy

 

Snižujete vklady po každé prohrané sázce, tato technika je nejbezpečnější. Nepotřebujete k tomu velkou sumu peněz.

 

3. Systémy záporného navyšování vkladu

 

Riskantní technika sázení, zvyšujete vklad při každé prohrané sázce. Potřebujete velkou sumu peněz.

 

 

Nejčastěji používané systémy sázek

 

Flat betting (stejný vklad)

 

Nejjednodušší způsob sázení. Na každou sázku dáváte stejný vklad, např. 1000 Kč. Sázky budou odpovídat pravděpodobnosti výhry, nepotřebujete k tomu velký balík. Pokud sázíte solo sázky, tento systém využijete asi nejvíce.

 

Paroli

 

Navyšování vkladů v případě výhry. První sázku vsadíte např. za 1 jednotku. Jestliže vyhrajete, další sázka bude za více jednotek. Při výherní sérii podstatně navýšíte výhru, při prohře začnete odznovu. Nepotřebujete velkou sumu peněz, vklady navyšujete bez rizika z vyhraných peněz.

 

1-3-2-6 System

 

Navyšování vkladů za předpokladu 4 výher v řadě. Budete např. sázet kurz 2. První sázku vsadíte za 1 jednotku (např. 100 Kč), druhou sázku za 3 jednotky (300 Kč), třetí sázku 2 jednotky (200) a čvrtou za 6 jednotek (600). Jestliže prohrajete první sázku, ztratíte 1 jednotku. Jestliže prohrajete druhou sázku, ztratíte 2 jednotky. U třetí sázky budete po prohře v plusu 2 jednotky. U čtvtré sázky v případě prohry zůstanete na nule. Pokud se vám však podaří 4 výhry, budete 12 jednotek v plusu a můžete pokračovat znovu 1-3-2-6 s podstatným navýšením vkladů.

 

Martingale

 

Systém záporného navyšování vkladů. Velice riskantní způsob, na kterém už zkrachovalo mnoho tipérů. První sázku vsadíte za 1 jednotku. Pokud vyhrajete, sázíte znovu 1 jednotku. Jestliže prohrajete, další sázka bude za dvojnásobek jednotek. A to je celý systém. Potřebujete velkou sumu peněz, protože se může stát, že prohrajete vícekrát po sobě a pak exponenciálně navyšujete vklad (tj. sázíte 2x vklad, 4x, 8x, 16x atd) . Teoreticky 100% zaručený systém, ale v praxi vám mohou dojít finanční prostředky anebo narazíte na limity sázkových kanceláří. Exisují různé varianty Martingale systému, bezpečnější se snižováním vkladů při výhře. Nebo také tvrdší varianty, tj. navyšování vkladů na dvojnásobek + původní vklad.

Příspěvky (2)


Nejsi přihlášen(a).
Za mě určitě tygr pod mailem turboday94@seznam.cz.
Te mě o sázení naučil takové věci že během měsíce jsem sakra minimálně o 1000% lepší. Fakt mazec
Jak ako tak live sázky
Doporučuji mu napsat reaguje skoro ihned :s
WilliamWallace
Stránky jsou super, ale narazil jsem na chybu. U systému 1-3-2-6 v případě prohry na čtvté sázce zůstává tipér na svém, nikoliv dvě jednotky v plusu. Díky Honza.
Jan


Doporučujeme