Strategie sázení - LIVEBETTING

uploaded picture

Nejlepší strategie live sázení zahrnuje pečlivé plánování, sledování statistik a vyhledávání užitečných informací o sportu, který sázíte. Je také důležité vyhledávat informace o týmech nebo hráčích, na které sázíte, abyste mohli lépe pochopit, co se může stát. Dále je důležité zůstat v kontaktu s aktuálními zprávami a trendy v oblasti sportu, který sázíte, abyste mohli přijmout informovaná rozhodnutí.

 

Co je to live sázka

 

Live sázky se dají uzavírat během zápasu a to nejen o přestávkách např. fotbal. Můžete sledovat průběh události a sázet na výsledky v průběhu hry.

 

Kurzy odráží aktuální vývoj zápasu

 

Je důležité sledovat vývoj zápasu, abyste mohli reagovat na změny v kurzu. Např. vidíte začátek fotbalového zápasu v rychlém tempu, běží 15. minuta, hráči se dostávají do šancí a zdá se, že padne hodně gólů, logicky sázíte OVER 2.5. Jenže za 10 minut může být vše jinak, tempo hry se zpomalí, hráči nestřílí a góly nepadají. Nebo když favorit vede v poločase jasným rozdílem, nebudu se hnát bezhlavě do útoku.

 

Platí stejná pravidla jako u klasického sázení


U live sázek je důležité dodržovat pravidla kurzového sázení a před uzavřením sázky zvolit odpovídající vklad. Je důležité nepodléhat emocím a odolat pokušení rychlé výhry, počkat si na správný okamžik a sázet pouze hodnotné kurzy. Snadno se ukvapíte a pak litujete. 

 

STRATEGIE č.1: LIVE sázky na vítěze zápasu

 

Když favorit prohrává a má jasnou převahu, pak se vyplatí sázet favorita. Nebo pokud vsadíte před zápasem na outsidera a outsider vstřelí gól, pak se dá "pojistit si výhru" sázkou na favorita v pěkném kurzu.

 

STRATEGIE č.2: LIVE sázky na počet gólů

 

Během zápasu lze vysledovat např. fotbal, jestli týmy mají ofenzivní či defenzivní strategii a podle toho vsadit OVER/UNDER. Kurzy na OVER rostou, pokud se týmům nedaří vstřelit gól. Naopak po rychlém vstřelení branky hned v začátku zápasu se zvyšuje kurz na UNDER a posune se hranice o jeden gól.

 

Další strategie se dají vysledovat podle taktiky týmů. Např. favorit má nabitý program, v zápase ligy vede po poločase jasným rozdílem, takže se nebude muset ve druhé půlce hnát tolik do útoku a může padnout UNDER.

 

U jaké sázkové kanceláře sázet živě


Dnes už mají všechny sázkové kanceláře v kurzové nabídce živé sázení. Nejvíce sázkových příležitostí nabízí přední fotbalové ligy se živým přenosem zápasu přímo na stránce sázkové kanceláře či mezinárodní tenisové turnaje. Velmi populární jsou live sázky na esport, např. turnaje v Dota 2.

 

Nejlepší sázkové kanceláře na živé sázení

 

300 Kč bonus za registraci + 50000 Kč vstupní bonus 100% Recenze Tipsport.cz Začít sázet na Tipsport.cz
900 Kč - sázky zdarma Recenze Fortuna.cz Začít sázet na Fortuna.cz
200 Kč bonus za registraci + 2000 Kč vstupní bonus 100% Recenze Chance.cz Začít sázet na Chance.cz
100 Kč za vklad + 400 Kč za registraci + 10000 Kč do hry Recenze Sazka.cz Začít sázet na Sazka.cz
500 Kč - sázka zdarma Recenze SynotTip.cz Začít sázet na SynotTip.cz

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Doporučujeme