Strategie sázení - LIVEBETTING

uploaded pictureJak postupovat při LIVE sázení ? Přečtěte si 2 různé strategie live sázení.

 

Co je to LIVE sázka

 

LIVE sázky se dají uzavírat během zápasu a to nejen o přestávkách např. fotbal. Sázet živě se dá na vítěze zápasu, výhru v handicapu (AH), počet gólů (bodů), střelce dalšího gólu a na další příležitosti podle sportu. Kurzy se mění v závislosti na předzápasové predikci sázkových kanceláří a aktuálním vývoji skóre.
 

Sázky na změnu hry

 

LIVE sázky umožňují sázet na průběh zápasu, ale to přináší svá rizika. Během zápasu se často mění obraz hry, např. vidíte začátek fotbalového zápasu v rychlém tempu, běží 15. minuta, hráči se dostávají do šancí a zdá se, že padne hodně gólů, logicky sázíte OVER 2.5. Jenže za 10 minut může být vše jinak, tempo hry se zpomalí, hráči nestřílí a góly nepadají. Nebo když favorit vede v poločase jasným rozdílem, nebudu se hnát bezhlavě do útoku.

 

 

U LIVE sázek je důležité dodržovat pravidla kurzového sázení a před uzavřením sázky zvolit odpovídající vklad. Je důležité nepodléhat emocím a odolat pokušení rychlé výhry, počkat si na správný okamžik a sázet pouze hodnotné kurzy. Snadno se ukvapíte a pak litujete. 

 

STRATEGIE č.1: LIVE sázky na vítěze zápasu

 

Když favorit prohrává a má jasnou převahu, pak se vyplatí sázet favorita. Nebo pokud vsadíte před zápasem na outsidera a outsider vstřelí gól, pak se dá "pojistit si výhru" sázkou na favorita v pěkném kurzu.

 

STRATEGIE č.2: LIVE sázky na počet gólů

 

Během zápasu lze vysledovat např. fotbal, jestli týmy mají ofenzivní či defenzivní strategii a podle toho vsadit OVER/UNDER. Kurzy na OVER rostou, pokud se týmům nedaří vstřelit gól. Naopak po rychlém vstřelení branky hned v začátku zápasu se zvyšuje kurz na UNDER a posune se hranice o jeden gól.

 

Další strategie se dají vysledovat podle taktiky týmů. Např. favorit má nabitý program, v zápase ligy vede po poločase jasným rozdílem, takže se nebude muset ve druhé půlce hnát tolik do útoku a může padnout UNDER.

 

U jaké sázkové kanceláře sázet živě


Dnes už mají všechny sázkové kanceláře v kurzové nabídce živé sázení. Nejvíce sázkových příležitostí nabízí přední fotbalové ligy se živým přenosem zápasu přímo na stránce sázkové kanceláře či mezinárodní tenisové turnaje. Velmi populární jsou live sázky na esport, např. turnaje v Dota 2.

 


Doporučujeme