Strategie sázení - LIVEBETTINGJak na LIVE sázky ? LIVE sázky se dají uzavírat během zápasu a to nejen o přestávkách. Sázet živě se dá na vítěze zápasu, výhru v handicapu (AH), počet gólů (bodů), střelce dalšího gólu a na další příležitosti podle sportu. Kurzy se mění v závislosti na předzápasové predikci bookmakerů a aktuálním vývoji skóre.
 

Sázky na změnu hry


LIVE sázky umožňují sázet na průběh zápasu, ale to přináší svá rizika. Během zápasu se často mění obraz hry, např. vidíte začátek fotbalového zápasu v rychlém tempu, běží 15. minuta, hráči se dostávají do šancí a zdá se, že padne hodně gólů, logicky sázíte OVER 2.5. Jenže za 10 minut může být vše jinak, tempo hry se zpomalí, hráči nestřílí a góly nepadají. Nebo když favorit vede v poločase jasným rozdílem, nebudu se hnát bezhlavě do útoku.


U LIVE sázek je důležité dodržovat pravidla kurzového sázení a před uzavřením sázky zvolit odpovídající vklad. Je důležité nepodléhat emocím a odolat pokušení rychlé výhry, počkat si na správný okamžik a sázet pouze hodnotné kurzy. Snadno se ukvapíte a pak litujete. 


STRATEGIE č.1: LIVE sázky na vítěze zápasu


Když favorit prohrává a má jasnou převahu, pak se vyplatí sázet favorita. Nebo pokud vsadíte před zápasem na outsidera a outsider vstřelí gól, pak se dá "pojistit si výhru" sázkou na favorita v pěkném kurzu.


STRATEGIE č.2: LIVE sázky na počet gólů


Během zápasu lze vysledovat, jestli týmy mají ofenzivní či defenzivní strategii a podle toho vsadit OVER/UNDER. Kurzy na OVER rostou, pokud se týmům nedaří vstřelit gól. Naopak po rychlém vstřelení branky hned v začátku zápasu se zvyšuje kurz na UNDER a posune se hranice o jeden gól.

 

Další strategie se dají vysledovat podle taktiky týmů. Např. favorit má nabitý program, v zápase ligy vede po poločase jasným rozdílem, takže se nebude muset ve druhé půlce hnát tolik do útoku a může padnout UNDER.

 

Kde sázet živě


Téměř každá lepší sázková kancelář nabízí živé sázení.

 

Inspiraci pro živé sázky najdete v sekci LIVE tipy.
STRATEGIE SÁZENÍ   19.09.2008   Upraveno: 02.01.2017   Anibal  

Příspěvky (0)OZNAČIT KOMENTÁŘ JAKO ANALÝZU
Nejsi přihlášen(a).

Související články


 
Příspěvky
 Doporučený kurz 1,85
 Min doporučený kurz
 Minimální doporučený
 Min doporučený kurz
 Min doporučený kurz
 Min doporučený kurz
 Min doporučený kurz
 Min doporučený kurz
 Min. doporučený kurz
 Min. doporučený kurz
 
Fórum »   

FREE TIPÉŘI
 7 DNÍ | 4 TÝDNY | CELKEM

Podmínky pro tipy na sázení »   
Žebříček tipérů »   

PLACENÉ SERVISY
 7 DNÍ | 4 TÝDNY | CELKEM

Podmínky pro monitoring »   
Statistiky monitoringu »   

Jak sázet
 
 
Jak začít sázet »    


ÚVOD
TIPY NA SÁZENÍ
MONITORING PLACENÝCH TIPŮ
SÁZKOVÉ KANCELÁŘE
ŽIVÉ PŘENOSY
AKTUALITY
JAK SÁZET MLB
STRATEGIE SÁZENÍ
PROGRAMY
FÓRUM
KONTAKT
Chceš se naučit sázet     Jak začít sázet
Kde se dá legálně sázet
Tipsport.cz
iFortuna.cz
Chance.cz

Pro webmastery Přidej si ikonku Bet-universe.

Mapa stránek
Facebook Bet-universe Facebook


BET-UNIVERSE.COM (C) Anibal 2007-2017 Verifikace tipů - Tento web má pouze informativní charakter. Obsah stránek je určen pouze osobám starším 18 let. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování autorských článků je bez souhlasu autora zakázáno. Online podpora. V případě dotazů mne (Anibal - administrátor) neváhejte kontaktovat.

PŘEPNOUT NA MOBILNÍ VERZI STRÁNEK

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít