Sázky na počet bodů - co je to OVER/UNDER

STRATEGIE SÁZENÍ              


Sázet na počet bodů můžete u fotbalu, hokeje, basketbalu, tenis, baseballu, házené, volejbalu, florbalu. Aby jste byli úspěšní, musíte znát důležité faktory, které ovlivňují výsledek zápasu. Nepochybuji o tom, že si sázky na počet bodů zamilujete.


Výhoda OVER/UNDER proti 1X2 - pouze dva možné výsledky


U sázení na počet bodů si můžete vybrat, zda padne více než X bodů nebo padne méně než X bodů. Máte jen dvě možnosti výsledku.


[b]OVER[/b] (+) - sázka na to, že padne více než určitý počet bodů
[b]UNDER[/b] (-) - sázka na to, že padne méně než určitý počet bodů

Máte vyšší pravděpodobnost na výhru než u klasické sázky 1X2 (tři možnosti výsledku).

 

Proč je u fotbalu hranice gólů 2.5


V kurzové nabídce najdete u fotbalu povětšinou hranici 2.5 gólu. Toto číslo vychází z průměrného počtu gólů na zápas. U ofenzivnějších lig jako je např. 1. holandská liga (Eredivisie) bude hranice vyšší (např. 2.75, 3, 3.25). Opačným příkladem může být 1. francouská liga (Ligue 1), ve které padá málo branek. Tam bude u většiny zápasů hranice nižší (2.25, 2).

 

Jak sázet na počet bodů - před zápasem nebo LIVE ?


V dnešní době má každá sázková kancelář širokou nabídku živých sázek a není nutné mít vsazeno již před začátkem utkání. Nejdříve je dobré si zjistit, zda je možné vsadit živě v průběhu zápasu. Pokud zápas navíc vysílá televize nebo je možné ho sledovat prostřednictvím internetu, často se vyplatí počkat si na lepší kurz až na živý přenos.

 

Důležité faktory pro sázení OVER/UNDER


Liší se podle sportu. Asi nejdůležitější faktory pro sázení na počet bodů jsou "[b]MOTIVACE, TAKTIKA, FORMA, ZRANĚNÍ, POČASÍ[/b]". U halových sportů (hokej, házená) je logicky vliv počasí minimální, pod střechou neprší a nemrzne. Stejně jako u dalších druhů sázek platí, čím více informací o zápase máte, tím přesnější bude váš odhad výsledku.

 

Kdy nesázet na počet bodů


Důležité je také vědět, jakým zápasům se raději vyhnout. Pokud se sázením teprve začínáte, budete asi občas litovat, že jste si vsadili na nějaký zápas, který dopadl přesně opačně než byl váš úsudek. V sázení hraje velikou roli psychika. U sázení je důležité mít cit a zkušenosti při výběru zápasů. Raději se vyhýbejte zápasům, které jsou něčím nestandartní. Např. nesázejte na derby, protože v takových zápasech může rivalita týmů ovlivnit průběh zápasu. Nesázejte na zápas, u kterého máte podezření z korupce. Nesázejte ani na zápasy, ve kterých je velký otazník nad sestavou týmů, např. závěr ligové sezóny (šetření opor).Příspěvky (1)


Nejsi přihlášen(a).
Mě na gól?y naučil jak správně sázet borec na turboday94@seznam.cz...hlavně na góly a live.... :s

před 253 dny
      Odpovědět
      SmazatSouvisející články