Sázky na počet bodů - co je to OVER/UNDER

Sázet na počet bodů (branek) můžete u fotbalu, hokeje, basketbalu, tenis, baseballu, házené, volejbalu, florbalu. Aby jste byli úspěšní, musíte znát důležité faktory, které ovlivňují výsledek zápasu.

 

Sázky na počet branek jsou velice populární. Je to čistá matematika a výpočet pravděpodobnosti na základě předchozích výsledků. Padne více než 2.5 gólů ? 

 

1. Největší výhoda sázek na počet

Jsou pouze dva možné výsledky. Neexistuje třetí možnost remíza jako u sázek na vítěze. U sázení na počet bodů si můžete vybrat, zda padne více než X bodů nebo padne méně než X bodů. Máte jen dvě možnosti výsledku, teda pokud sázíte "půlky" jako 2.5, 3.5, 4.5. U sázek na 2.0, 3.0 atd. je třetí možností vrácení vkladu v případě rovnosti.


OVER (+) - sázka na to, že padne více než určitý počet bodů
UNDER (-) - sázka na to, že padne méně než určitý počet bodů

Máte vyšší pravděpodobnost na výhru než u klasické sázky 1X2 (tři možnosti výsledku).

 

2. Co znamená počet branek 2.5


V kurzové nabídce najdete u fotbalu povětšinou hranici 2.5 gólu. Toto číslo vychází z průměrného počtu gólů na zápas ve fotbale. U ofenzivnějších lig jako je např. 1. holandská liga (Eredivisie) je hranice trochu vyšší (např. 2.75, 3, 3.25). Opačným příkladem může být 1. francouská liga (Ligue 1), ve které padá velmi málo branek. Tam bude u většiny zápasů hranice nižší (2.25, 2).

 

3. Jak sázet na počet bodů - před zápasem nebo LIVE ?


V dnešní době má každá sázková kancelář širokou nabídku živých sázek a není nutné mít vsazeno již před začátkem utkání. Nejdříve je dobré si zjistit, zda je možné vsadit živě v průběhu zápasu. Pokud zápas navíc vysílá televize nebo je možné ho sledovat prostřednictvím internetu, často se vyplatí počkat si na lepší kurz až na živý přenos.

 

4. Důležité faktory pro sázení OVER/UNDER

 

Liší se podle sportu. Asi nejdůležitější faktory pro sázení na počet bodů jsou "MOTIVACE, TAKTIKA, FORMA, ZRANĚNÍ, POČASÍ". U halových sportů (hokej, házená) je logicky vliv počasí minimální, pod střechou neprší a nemrzne. Stejně jako u dalších druhů sázek platí, čím více informací o zápase máte, tím přesnější bude váš odhad výsledku.

 

5. Kdy nesázet na počet bodů


Důležité je také vědět, jakým zápasům se raději vyhnout. Pokud se sázením teprve začínáte, budete asi občas litovat, že jste si vsadili na nějaký zápas, který dopadl přesně opačně než byl váš úsudek. V sázení hraje velikou roli psychika. U sázení je důležité mít cit a zkušenosti při výběru zápasů. Raději se vyhýbejte zápasům, které jsou něčím nestandartní. Např. nesázejte na derby, protože v takových zápasech může rivalita týmů ovlivnit průběh zápasu. Nesázejte na zápas, u kterého máte podezření z korupce. Nesázejte ani na zápasy, ve kterých je velký otazník nad sestavou týmů, např. závěr ligové sezóny (šetření opor).

 

6. Kombinační sázka zápas/počet branek

 

Sázky na počet gólů se dají např. u Fortuny či Tipsportu kombinovat s výsledkem zápasů, tzv. sázka zápas/počet branek. Výhra bude vyplacena, pokud padne určitý počet branek a zápas skončí výhrou.

Začít sázet můžete ihned, stačí si vybrat sázkovou kancelář a některý ze vstupních bonusů. Bonusy se vztahují i na sázky na počet gólů, většinou se kurzy pohybují kolem 1.85 - 2.00.

Nejlepší sázkové kanceláře na sázení počtu branek

 

300 Kč bonus za registraci + 50000 Kč vstupní bonus 100% Recenze Tipsport.cz Začít sázet na Tipsport.cz
900 Kč - sázky zdarma Recenze Fortuna.cz Začít sázet na Fortuna.cz
200 Kč bonus za registraci + 2000 Kč vstupní bonus 100% Recenze Chance.cz Začít sázet na Chance.cz
100 Kč za vklad + 400 Kč za registraci + 10000 Kč do hry Recenze Sazka.cz Začít sázet na Sazka.cz
500 Kč - sázka zdarma Recenze SynotTip.cz Začít sázet na SynotTip.cz

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Doporučujeme