Surebetting a arbitráže - jistá sázka bez rizika

STRATEGIE SÁZENÍ              


Určitě už vás napadlo, že musí existovat způsob sázení, který bude zaručeně fungovat a přinese vám trvalé zisky bez rizika. Ano, takový systém existuje a jmenuje se surebetting nebo-li arbitráž. Tento způsob sázení zaručeně funguje, ale v praxi vyžaduje velký obnos peněz rozdělených u desítek sázkových kanceláří, znalost pravidel vyhodnocování výsledků a hlavně dostatek času.


Co je to Surebetting


Surebetting (sure znamená jisté, betting = sázení) je sázení s minimálním rizikem s jistou výhrou bez ohledu na výsledek zápasu. Principem tohoto systému je využití rozdílnosti kurzů u více sázkových kanceláří, kde se odchylky mohou pohybovat v řádku několika procent (většinou to je méně než 10%).


Arbitráže


Arbitráže (využívání kurzových rozdílů mezi sázkovkama k bezrizikovému zisku) mají svá rizika.

  • rozdílná pravidla - důležitým faktorem pro správné sázení sure betů je znalost pravidel sázkovek. Např. rozdílné vyhodnocení remízy s vrácením vkladu, u baseballu návaznost na start nadhazovače nebo skreč v tenisu s vrácením vkladu před odehráním 1. setu v tenisu apod.).

  • evidentní chyba v kurzu - sázkové společnosti mají v pravidlech dobře ošetřené případy, ve kterých mohou zpětně stronovat sázky uzavřené za evidentní chybu v kurzu (např. bookmaker omylem napíše o nulu víc apod.) a takovým případům je třeba se vyhýbat, protože to může znamenat vrácení vkladu.

  • pomalost - pokud po vsazení první sázky budete dlouho čekat na vsazení protisázky u jiné sázkovky, mezitím se může kurz změnit a rázem přijdete o možnost výhry nebo to dokonce může znamenat menší ztrátu

  • vsazení špatné sázky - také se může přihodit, že omylem vsadíte obě sázky na stejnou příležitost, např. místo OVER a UNDER vsadíte dvakrát OVER. Je třeba být pozorný a vyvarovat se omylům.

Pokud vás tato taktika zaujala, určitě doporučuji začít sázením dvoucestných sázek, které mají pouze dva možné výsledky. Nečekejte velké zisky, surebetting se stal masovou záležitostí a sázkové kanceláře si dávají velký pozor, aby se chybám v kurzech nebo pomalým reakcím při změnách kurzů vyvarovaly a nedávali arberům příliš prostoru k arbitrážím. 

Jistou nevýhodou surebetů je nízká životnost sázkových účtu. Při velkých vkladech dostanete brzo limit v podobě omezení maximálního vkladu na sázku a tím se pak účet stává nepoužitelným. Sázkovým kancelářím se tento systém samozřejmě nelíbí a pokud vyhodnotí, že ho používáte, mohou vám zablokovat účet a skončíte s velkou ztrátou.

 


Jak spočítat jistou sázku


Příklad sázky za 1000 Kč na zápas Alžírsko - Slovinsko
OVER 2.5 kurz 2.66 sázková kancelář X
UNDER 2.5 kurz 1.67 sázková kancelář Y

koeficient = 1/2.66 + 1/1.67 = 0,974 (zaokr.)

Nyní je potřeba vsadit následovně:
1000/2.66 = 376 Kč u sázkové kanceláře X
1000/1.67 = 598 Kč u sázkové kanceláře Y

Čistý zisk v uvedeném příkladě bude 26 Kč (1000 - 376 - 598).Příspěvky (4)


Nejsi přihlášen(a).

před 257 dny
      Odpovědět
      Smazat


to nak nechapu kdyz vsadim 1000kc treba ve fertune na under a v tipsportu taky 1000kc na over tak abych byl v plusu tak by oba kurzy museli byt pre 2 abych byl neco malo v plusu :v ;)

22.7.2017 01:32:11
      Odpovědět
      Smazat


Po přečtení tohohle článku jsem prostě zamířil na fortunu a tipsport, našel náhodný zápas česko-německo, vypočítal podle nabízeného vzorce a ejhle najednou při vkladu 1000 kč bylo 30 korun jistých. Očividně to funguje a podobné rozdíly mezi kancelářemi budou asi běžné. Určitě někdy vyzkouším.

21.6.2017 00:53:15
      Odpovědět
      SmazatSouvisející článkyÚVOD
TIPY NA SÁZENÍ
MONITORING PLACENÝCH TIPŮ
SÁZKOVÉ KANCELÁŘE
ŽIVÉ PŘENOSY

Zabezpečeno SSL certifikátem AlpiroSSL
ČLÁNKY
STRATEGIE SÁZENÍ
PROGRAMY
FÓRUM
KONTAKT
PODMÍNKY A GDPR FREE
Chceš se naučit sázet     Jak začít sázet
Online sázkové kanceláře - TOP10 podle sázkařů
Kde se dá legálně sázet
MAXITIP
TIPSPORT
FORTUNA
CHANCE

Pro webmastery Přidej si ikonku Bet-universe.

Mapa stránek


BET-UNIVERSE.COM (C) Anibal 2007-2020 Verifikace tipů - Tento web má pouze informativní charakter. Obsah stránek je určen pouze osobám starším 18 let. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování autorských článků je bez souhlasu autora zakázáno. Online podpora. V případě dotazů mne (Anibal - administrátor) neváhejte kontaktovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít