Surebetting a arbitráže - jistá sázka bez rizika

uploaded pictureUrčitě už vás napadlo, že musí existovat způsob sázení, který bude zaručeně fungovat a přinese vám trvalé zisky bez rizika. Ano, takový systém existuje a jmenuje se surebetting nebo-li arbitráž. Tento způsob sázení zaručeně funguje, ale v praxi vyžaduje velký obnos peněz rozdělených u desítek sázkových kanceláří, znalost pravidel vyhodnocování výsledků a hlavně dostatek času.


Co je to Surebetting


Surebetting (sure znamená jisté, betting = sázení) je sázení s minimálním rizikem s jistou výhrou bez ohledu na výsledek zápasu. Principem tohoto systému je využití rozdílnosti kurzů u více sázkových kanceláří, kde se odchylky mohou pohybovat v řádku několika procent (většinou to je méně než 10%).


Arbitráže v kurzovém sázení


Arbitráže (využívání kurzových rozdílů mezi sázkovkama k bezrizikovému zisku) mají svá rizika.

  • rozdílná pravidla - důležitým faktorem pro správné sázení sure betů je znalost pravidel sázkovek. Např. rozdílné vyhodnocení remízy s vrácením vkladu, u baseballu návaznost na start nadhazovače nebo skreč v tenisu s vrácením vkladu před odehráním 1. setu v tenisu apod.).

  • evidentní chyba v kurzu - sázkové společnosti mají v pravidlech dobře ošetřené případy, ve kterých mohou zpětně stronovat sázky uzavřené za evidentní chybu v kurzu (např. bookmaker omylem napíše o nulu víc apod.) a takovým případům je třeba se vyhýbat, protože to může znamenat vrácení vkladu.

  • pomalost - pokud po vsazení první sázky budete dlouho čekat na vsazení protisázky u jiné sázkovky, mezitím se může kurz změnit a rázem přijdete o možnost výhry nebo to dokonce může znamenat menší ztrátu

  • vsazení špatné sázky - také se může přihodit, že omylem vsadíte obě sázky na stejnou příležitost, např. místo OVER a UNDER vsadíte dvakrát OVER. Je třeba být pozorný a vyvarovat se omylům.

Pokud vás tato taktika zaujala, určitě doporučuji začít sázením dvoucestných sázek, které mají pouze dva možné výsledky. Nečekejte velké zisky, surebetting se stal masovou záležitostí a sázkové kanceláře si dávají velký pozor, aby se chybám v kurzech nebo pomalým reakcím při změnách kurzů vyvarovaly a nedávali arberům příliš prostoru k arbitrážím. 

Jistou nevýhodou surebetů je nízká životnost sázkových účtu. Při velkých vkladech dostanete brzo limit v podobě omezení maximálního vkladu na sázku a tím se pak účet stává nepoužitelným. Sázkovým kancelářím se tento systém samozřejmě nelíbí a pokud vyhodnotí, že ho používáte, mohou vám zablokovat účet a skončíte s velkou ztrátou.

 

Jak spočítat jistou sázku


Příklad sázky za 1000 Kč na zápas Alžírsko - Slovinsko
OVER 2.5 kurz 2.66 sázková kancelář X
UNDER 2.5 kurz 1.67 sázková kancelář Y

koeficient = 1/2.66 + 1/1.67 = 0,974 (zaokr.)

Nyní je potřeba vsadit následovně:
1000/2.66 = 376 Kč u sázkové kanceláře X
1000/1.67 = 598 Kč u sázkové kanceláře Y

Čistý zisk v uvedeném příkladě bude 26 Kč (1000 - 376 - 598).

Nejlepší sázkové kanceláře na sázení arbitráží

 

300 Kč bonus za registraci + 50000 Kč vstupní bonus 100% Recenze Tipsport.cz Začít sázet na Tipsport.cz
200 Kč bonus za registraci + 2000 Kč vstupní bonus 100% Recenze Chance.cz Začít sázet na Chance.cz
900 Kč - sázky zdarma Recenze Fortuna.cz Začít sázet na Fortuna.cz
100 Kč za vklad + 400 Kč za registraci + 10000 Kč do hry Recenze Sazka.cz Začít sázet na Sazka.cz
500 Kč - sázka zdarma Recenze SynotTip.cz Začít sázet na SynotTip.cz

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Příspěvky (4)


Nejsi přihlášen(a).
http://www.betmagnet.com/cz/cz/tools-arbitrage.php?odds1=2&amount1=8058¤cy1=CZK&odds2=1.4¤cy2=CZK
Jitom
to nak nechapu kdyz vsadim 1000kc treba ve fertune na under a v tipsportu taky 1000kc na over tak abych byl v plusu tak by oba kurzy museli byt pre 2 abych byl neco malo v plusu :v ;)
adbmlp
Po přečtení tohohle článku jsem prostě zamířil na fortunu a tipsport, našel náhodný zápas česko-německo, vypočítal podle nabízeného vzorce a ejhle najednou při vkladu 1000 kč bylo 30 korun jistých. Očividně to funguje a podobné rozdíly mezi kancelářemi budou asi běžné. Určitě někdy vyzkouším.
PersiansII


Doporučujeme