STRATEGIE SÁZENÍ 19

 Cashout u sázky - předčasné vyplacení výhry nyní také live
Cashout - vyplacení

Cashout "vyplacení" tiketu s nedohraným zápasem u Tipsportu a Chance je možné také u LIVE sázek. Máte vsazeno a nechcete čekat na výsledek druhého zápasu, když jeden zápas vyšel ? (Celý příspěvek…)


STRATEGIE SÁZENÍ      11.03.2019    

Slovník sázkařských pojmů

Americký kurz = může být kladný nebo záporný podle toho, jestli čistý výnos (výhra mínus vklad) při výhře je menší nebo větší než vklad. Hodnota kurzu udává výši vkladu pro zisk 100 jednotek (dolarů) (Celý příspěvek…)


STRATEGIE SÁZENÍ      06.03.2017    

Sázení proti favoritům

Strategie sázení proti favoritům je založená na samotné existenci sázkových kanceláří. Proč myslíte, že existuje tolik sázkovek ? Protože většina sázkařů neustále valí sázky na své oblíbené favority a (Celý příspěvek…)


STRATEGIE SÁZENÍ      15.02.2017    

Kde sázet od ledna 2017

Zavedením regulace hazardu změnou loterijního zákona od 1. ledna 2017 se velice zúžila nabídka sázkových kanceláří - nemají totiž licenci. Zahraniční sázkové kanceláře již bez platné licence nemohou n (Celý příspěvek…)


STRATEGIE SÁZENÍ      23.01.2017    

Verifikace tipů na sázení aneb jak nenaletět podvodníkům
Monitoring placených tipů Bet-universe

Rozhodl jsem se napsat jakýsi návod, jak nenalětet podvodným placeným servisům. Na internetu funguje mnoho webů, které nabízejí tipy na sázení za peníze. Bohužel většina nejedná čestně a snadno se spá (Celý příspěvek…)


STRATEGIE SÁZENÍ      11.06.2015    

Kurzové sázení po internetu a sázky online

Kurzové sázení po internetu tzv. online je stejné jako sázení na pobočkách kamenných sázkových kancelářích. Vyberete sázku, zvolíte vklad a vsadíte. Výhodou je, že nemusíte nikam chodit a můžete sázet (Celý příspěvek…)


STRATEGIE SÁZENÍ      01.07.2011    

Sázky na počet bodů - co je to OVER/UNDER

Sázet na počet bodů můžete u fotbalu, hokeje, basketbalu, tenis, baseballu, házené, volejbalu, florbalu. Aby jste byli úspěšní, musíte znát důležité faktory, které ovlivňují výsledek zápasu. Nepochybu (Celý příspěvek…)


STRATEGIE SÁZENÍ      24.06.2011    

Surebetting a arbitráže - jistá sázka bez rizika

Určitě už vás napadlo, že musí existovat způsob sázení, který bude zaručeně fungovat a přinese vám trvalé zisky bez rizika. Ano, takový systém existuje a jmenuje se surebetting nebo-li arbitráž. Tento (Celý příspěvek…)


STRATEGIE SÁZENÍ      07.06.2010    

Internetová peněženka Skrill (Moneybookers)
Moneybookers screenshot

Skrill (dříve známý jako Moneybookers) umožňuje snadné a rychlé online převody peněz mezi sázkovou kanceláří a účtem.      ideální řešení pro sázkaře  okamžité pře (Celý příspěvek…)


STRATEGIE SÁZENÍ      26.05.2010    

Telefonní sázení a sázky přes mobil

Mobilní sázení na chytrých telefonech se stalo hitem. Umožňuje plnohodnotně jednoduše sázet kdekoliv a kdykoliv. Stačí k tomu chytrý telefon s prohlížečem a internetem. Většina sázkových kanceláří má (Celý příspěvek…)


STRATEGIE SÁZENÍ      16.12.2009    

 1