Koronavirus a kurzové sázení v době pandemie covid-19

Koronavirus sázeníKoronavirová pandemie zasáhla sport po celém světě a kurzové sázení dostalo nový náboj. Rázem přestaly platit zavedené postupy sázkových kanceláří a matematické modely pro výpočet kurzů budou značně nepřesné. Jak toho využít ? Je to šance pro sázkaře. Kurzové sázení v době řádění nemoci covid-19 přináší nové příležitosti. Velký vzestup v sázení zažívá esport. Online sázky a online hraní her dohromady pasují dobře.


Zápasy bez diváků


Klasické venkovní sporty jako fotbal mají omezenější nabídku, hlavně na jaře roku 2020 byla velmi omezená. Fotbal se hraje bez diváků. Jaký vliv na výkon domácího týmu mají na zaplněném stadionu diváci ? Výhoda domácího prostředí už není tak velká.


Zákaz halových sportů


Halové sporty mají smůlu. Na jaře i na podzim se z hracího kalendáře stal ementál. Najednou bylo nutné nahustit program do krátké doby, takže do výkonu sportovců se projevila větší únava. Sporty jako basketbal nebo volejbal měli dlouho zavřené haly a nemohli ani trénovat.


Karanténa


Velký vliv na výsledky mají sestava a zranění. Ke zraněním přibyla karanténa. Týmy s velkým počtem hráčů v karanténě nehrají zápasy v optimálním složení a po návratu hráčů po prodělání nemoci covid-19 mohou být nějaký čas výkonostně slabší. 


Bublina 


Roli hraje i psychika. Někteří hráči hůře snášejí izolaci. Například ročník NHL 2019/2020 se dohrával v tzv. bublině, hráči trávili měsíce izolovaní na hotelu. Omezení sociálních kontaktů působí stres. Hráči mající rodinu a děti to mohou snášet hůře než např. mladí hráči bez závazků. 


Koronasázky zohleďnující dosud neznámé faktory mohou porazit zaběhnuté matematické modely fungující posledních 10 let u každé sázkové kanceláře. Je to příležitost.

Doporučujeme