Jak sázet na eSport

Sázení na eSport je stejné jako sázení na jakýkoli jiný sport. Je třeba vybrat si místo, kde budete sázet, a potom si vybrat zápas nebo turnaj, na který chcete vsadit. Je možné vsadit si na vítěze celého turnaje nebo na výsledek jednotlivého zápasu.


Na turnajích v počítačových hrách se dá vyhrát balík peněz a ještě více se dá vyhrát sázením na výhry esportových týmů. Kurzové sázení esportu má v nabídce každá sázková kancelář. V roce 2020 se prosázelo na esport několik desítek miliard dolarů. Sázet na esport se dá pro zábavu při sledování např. turnaje v CS:GO (Counter Strike Global Offensive), Dota2 nebo League of Legends.


Hraní her


Pokud chcete začít vyhrávat na esportových sázkách a ne se jen dobře bavit, pak je třeba věnovat čas hře, seznámit se s pravidly a nejlépe si jí pořádně zahrát. Při hraní her se člověk vžije do role hráčů na turnajích a bude znát pravidla hry. Na platformě Steam je např. Counter-Striker: Global Offensive volně přístupný k hraní.


Typy sázek


Nejlepší je klasická sázka na výhru týmu. Při sázení na favority/proti favoritům se vyplatí sázet na výhry v handicapu. Nejhodnotnější sázky jsou na výhry outsiderů. Často dochází k překvapením, pokud dojde ke změně složení týmu apod.


Money management


Jako u každé strategie sázení je důležitý finanční plán. Kolik si mohu dovolit prohrát ? Kolik budu maximálně sázet na jeden zápas ? Pokud ještě neznáte, doporučuji si nejdříve přečíst článek Money management.


Analýza týmů


Formu a historii týmu zná dobře sázková kancelář a podle ní stanovuje kurzy. Analyzovat se vyplatí sestavy týmů, pokud hraje náhradník. Jaká je motivace týmu na turnaji, špičkové týmy proti novým neznámým týmům, zde nemá sázková kancelář historii a bude zde snažší zobchodovat kurz na výhru nováčka. Velkou roli hraje také covid-19 a karanténa hráčů. To vše se vyplatí sledovat.


Pokud uvidíte, že kurz je úplně mimo pravděpodobnost, tak neváhejte vsadit vysoké kurzy.


Na koho lze vsadit


Nejlepší esportové hráče současnosti podle výdělků najdete na webu esportsearnings.com Top Players of 2021 - History :: Esports Earnings


Mezi nejúspěšnější esportové hráče patří například:

  • Lee "Faker" Sang-hyeok (League of Legends)
  • Kyle "Bugha" Giersdorf (Fortnite)
  • Lee "Flash" Young Ho (StarCraft II)
  • Anathan "ana" Pham (Dota 2)
  • Kuro "KuroKy" Takhasomi (Dota 2)


TIPY NA ESPORT

Nejlepší sázkové kanceláře na sázení esport

 

300 Kč bonus za registraci + 50000 Kč vstupní bonus 100% Recenze Tipsport.cz Začít sázet na Tipsport.cz
900 Kč - sázky zdarma Recenze Fortuna.cz Začít sázet na Fortuna.cz
200 Kč bonus za registraci + 2000 Kč vstupní bonus 100% Recenze Chance.cz Začít sázet na Chance.cz
100 Kč za vklad + 400 Kč za registraci + 10000 Kč do hry Recenze Sazka.cz Začít sázet na Sazka.cz
500 Kč - sázka zdarma Recenze SynotTip.cz Začít sázet na SynotTip.cz

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Doporučujeme