Jak sázet na eSport

Na turnajích v počítačových hrách se dá vyhrát balík peněz a ještě více se dá vyhrát sázením na výhry esportových týmů. Kurzové sázení esportu má v nabídce každá sázková kancelář. V roce 2020 se prosázelo na esport několik desítek miliard dolarů. Sázet na esport se dá pro zábavu při sledování např. turnaje v Counter Strike, Dota2 nebo League of Legends.


Hraní her


Pokud chcete začít vyhrávat na esportových sázkách a ne se jen dobře bavit, pak je třeba věnovat čas hře, seznámit se s pravidly a nejlépe si jí pořádně zahrát. Při hraní her se člověk vžije do role hráčů na turnajích a bude znát pravidla hry. Turnajová pravidla 


Typy sázek


Nejlepší je klasická sázka na výhru týmu. Při sázení na favority/proti favoritům se vyplatí sázet na výhry v handicapu. Nejhodnotnější sázky jsou na výhry outsiderů. Často dochází k překvapením, pokud dojde ke změně složení týmu apod.


Money management


Jako u každé strategie sázení je důležitý finanční plán. Kolik si mohu dovolit prohrát ? Kolik budu maximálně sázet na jeden zápas ? Pokud ještě neznáte, doporučuji si nejdříve přečíst článek Money management.


Analýza týmů


Formu a historii týmu zná dobře sázková kancelář a podle ní stanovuje kurzy. Analyzovat se vyplatí sestavy týmů, pokud hraje náhradník. Jaká je motivace týmu na turnaji, špičkové týmy proti novým neznámým týmům, zde nemá sázková kancelář historii a bude zde snažší zobchodovat kurz na výhru nováčka. Velkou roli hraje také covid-19 a karanténa hráčů. To vše se vyplatí sledovat.


Pokud uvidíte, že kurz je úplně mimo pravděpodobnost, tak neváhejte vsadit vysoké kurzy.


TIPY NA ESPORT


Příspěvky (0)


Nejsi přihlášen(a).