Money Management

STRATEGIE SÁZENÍ              


Mnoho sázkařů sází sport jen ze zábavy nebo při velkých akcích tipu MS ve fotbale nebo Olympijské hry, což není nic špatného, zvyšuje to zábavu, adrenalin, ale většinou to končí rychlou ztrátou vsazených pěnez.


Někdo se sázení věnuje pravidelně ve volném čase. To jsou v podstatě amatéři, kteří sázejí často a mají dobrou úspěšnost v krátkém časovém úseku. Celkově nemusí být v plusu a ani je to netrápí.


Pokud však chcete mít dlouhodobý zisk, je nutné si nejdříve vytvořit finanční plán (money management) - plán, podle kterého budete sázet.


Bank


Každý sázkař má jiné finanční možnosti a jiný počáteční kapitál - bank (suma peněz, kterou je ochoten prohrát sázením). Např. máte na účtě částku 50 000 Kč, kterou chcete investovat do sázení. Někdo má na účtě 500 000 Kč. Peníze dělají další peníze, bez počátečního kapitálu nic nevyděláte a čím více peněz máte, tím více budete vydělávat.


Maximální vklad


První věc při vytváření money managementu je výše standartního vkladu na jednu sázku. Jako nejlepší variantu většina expertů doporučuje zvolit max. 2% banku - to je přiměřené riziko pro začátek.

Příklad

Máte-li bank ve výši 50 000 Kč, pak bude Váš maximální vklad činit 1 000 Kč.

maximální vklad = 1 000 Kč (50 000 * 0,02)

 

Nesázet akovky


Dalším důležitým pravidlem je sázení výhradně sólo tipů - tzv. SINGLE.
U začínajících sázkařů by měl být poměr sólo/ako zhruba 50/50. U profesionálních sázkařů tvoří sólo tipy min. 90 % všech uzavřených sázek. U akovek se zvyšuje riziko prohry, neboť se pravděpodobnost výhry snižuje s každým dalším tipem na tiketu. Některé tipy však nejdou vsadit samostatně (např. AKO omezení u sázek na nižší ligové soutěže), takže je nutné je doplnit dalším tipem. Tady se hodí použít tipy v kurzech 1.01, které vychází na 99% (a nesníží se tím o tolik pravděpodobnost výhry).


Sledování průběhu zápasu


Je snadné se podívat na konečný výsledek a být šťastný při výhře nebo naštvaný při prohře, ale důležité je číst si rekapitulace, reporty ze zápasů, podívat se na záznam a zjistit si něco o průběhu zápasu. Vědet příčinu prohry, co příště vsadit nebo čemu se vyvarovat. Poučit se z chyb. Např. dva zápasy dopadnou stejným skóre, ale lepší formu má pochopitelně tým, který vedl po většinu zápasu, než tým, kterému vyšel pouze konec zápasu (např. vstřelil šťastnou branku v nastavení, díky níž vyhrál). Pokud se kouknu jen na konečný výsledek, mohu si pak myslet, že týmy zvítězily stejným rozdílem a mají tím pádem stejnou formu, což nemusí být pravda.

 

Více informací o sázení se dozvíte v článku Jak sázet a vyhrát.Příspěvky (1)


Nejsi přihlášen(a).

Slovakia-Czech republik

26.8.2017 19:16:52
      Odpovědět
      SmazatSouvisející článkyÚVOD
TIPY NA SÁZENÍ
MONITORING PLACENÝCH TIPŮ
SÁZKOVÉ KANCELÁŘE
ŽIVÉ PŘENOSY

Zabezpečeno SSL certifikátem AlpiroSSL
ČLÁNKY
STRATEGIE SÁZENÍ
PROGRAMY
FÓRUM
KONTAKT
PODMÍNKY A GDPR FREE
Chceš se naučit sázet     Jak začít sázet
Online sázkové kanceláře - TOP10 podle sázkařů
Kde se dá legálně sázet
MAXITIP
TIPSPORT
FORTUNA
CHANCE

Pro webmastery Přidej si ikonku Bet-universe.

Mapa stránek


BET-UNIVERSE.COM (C) Anibal 2007-2020 Verifikace tipů - Tento web má pouze informativní charakter. Obsah stránek je určen pouze osobám starším 18 let. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování autorských článků je bez souhlasu autora zakázáno. Online podpora. V případě dotazů mne (Anibal - administrátor) neváhejte kontaktovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít