Jak sázet hokej

Jak sázet hokej

Sázení na lední hokej a NHL je oblíbené zejména sázkaři v Evropě. V USA se na NHL sází méně než na basketbalovou NBA, americký fotbal NFL nebo baseballovou MLB. U NHL se dají sázet klasické výhry 1X2, handicap výhry, počet gólů OVER/UNDER, střelci gólů a další speciální sázky. V tomto článku sepišu několik rad pro sázení hokeje a NHL.


5 rad pro sázení hokeje


1. Pečlivě si prohlédněte statistiky a výsledky týmů.
2. Udržujte si přehled o hráčích a jejich zraněních.
3. Sledujte výsledky významných zápasů.
4. Zvažte faktory, jako je počasí, stadion a divácká podpora.
5. Vyhněte se emocionálním rozhodnutím a raději se řiďte daty.

Typy sázek na lední hokej


1. Sázky na moneyline (výsledek zápasu)

 

Nejčastější hokejovou sázkou u mnohých sázkových kanceláří je výhra týmu po 60 minutách bez prodloužení. Pokud ale sázíte na kurzového favorita, je třeba si uvědomit, že v hokeji je velmi pravděpodobná remíza (cca 20-35%, každý třetí zápas skončí remízou) a následné prodloužení, na to se dá také sázet (výhra včetně OT). Tomu odpovídají nízké kurzy na favority.


2. Sázky na outsidery

 

Důležité je najít zápas, ve kterém je podhodnocen jeden z týmů a na ten vsadit. V NHL může často i výsledkově nejslabší tým porazit ten nejsilnější. O zisku rozhodují sázky na podhodnocené týmy. Hokej je týmový sport a zranění nehrají tak velkou roli. Ztráta klíčového hráče nemusí nic znamenat, v NHL je spousta dalších hráčů schopných hvězdu týmu nahradit. Při týmovém pojetí hry není dobré stavět tip na absenci jednoho klíčového hráče.

 

3. Handicap

 

Jde o sázku na výhru týmu s určitým virtuálním náskokem. Pokud si vsadíte na výhru v handicapu -1, musí váš tým (domácí/hosté) zvítězit minimálně o 2 góly. V případě výhry o 1 gól se vrací vklad. Handicap -1,5 znamená výhru o 2 góly a v připadě výhry o pouze o gól prohráváte. Handicap +1,5 znamená, že váš tým může prohrát o 1 gól.

 

Např . dáváte na zápas Atlanta Thrashers - Montreal Canadiens sázku Montreal Canadiens -1.5 a zápas skonči výhrou 6-4 pro Montreal, vaše sázka vyhrává. Pokud by ale Montreal vyhrál jen o 1 gól, remizoval nebo prohrál, tak je vaše sázka proherní. Handicapy na hokej jsou stejné jako u baseballu, fotbalu a jiných sportů.

 

3. Sázky na počet gólů (OVER/UNDER)

 

Sázíte na počet gólů v hokejovém zápase, počítá se základní hrací doba tj. 60 minut. OVER (přes) znamená více gólů než je stanovená hranice, UNDER (pod) znamená méně. Např. UNDER 5,5 znamená, že musí padnout 0 až 5 gólů.

 


Důležitý fakt pro sázku je brankář. Bývá velký rozdíl mezi týmovou jedničkou a záložním brankářem. Druhý brankář týmu dostává šanci zhruba po 15 kolech, ale bývá to různé. Tato situace se dá těžko předpovědět a kdo nastoupí v bráně je známo až těsně před začátkem zápasu, nicméně lokální noviny informují, kdo začne v bráně.

 

Tipy na NHL
Tipy na KHL
Tipy na hokej - ostatní hokejové ligy a reprezentační zápasy

 

Více informací o sázení se dozvíte v článku Jak sázet a vyhrát.

Nejlepší sázkové kanceláře na sázení hokeje

 

300 Kč bonus za registraci + 50000 Kč vstupní bonus 100% Recenze Tipsport.cz Začít sázet na Tipsport.cz
900 Kč - sázky zdarma Recenze Fortuna.cz Začít sázet na Fortuna.cz
200 Kč bonus za registraci + 2000 Kč vstupní bonus 100% Recenze Chance.cz Začít sázet na Chance.cz
100 Kč za vklad + 400 Kč za registraci + 10000 Kč do hry Recenze Sazka.cz Začít sázet na Sazka.cz
500 Kč - sázka zdarma Recenze SynotTip.cz Začít sázet na SynotTip.cz

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Příspěvky (1)


Nejsi přihlášen(a).
To ano....ale na nhl mě osobně naučil frajer sázet....live a to jsem dost věcí nevěděl a díky tomu borci...mám to jako přivydělek...lépe než placenou moji práci....staci mu napsat na turboday94@seznam.cz...fakt borec.... :s :s
Langusta


Doporučujeme