Kurzové sázení po internetu a sázky online

STRATEGIE SÁZENÍ              


Kurzové sázení po internetu je stejné jako v kamenných sázkových kancelářích. Vyberete sázku, zvolíte vklad a vsadíte si. Navíc má spoustu výhod, nemusíte nikam chodit a můžete sázet třeba z hospody přes mobil.
 

Co znamená v kurzovém sázení výhra a prohra


Výše vyhrané částky záleží na výši vkladu a vsazeném kurzu. [b]Vsazená částka se násobí kurzem[/b]. Kurzy stanovují bookmakeři podle pravděpodobnosti výsledku. Čím vyšší kurz, tím vyšší výhra.

V případě nevýherní sázky si sázková kancelář nechává vklad. U asijských handicapů může činit prohra polovinu vkladu v případě prohry čtvrtinového hendikepu (např. AH +0.75 při prohře týmu 0-1).

V kurzovém sázení není možné sázet se 100% úspěšností a [b]neexistují 100% zaručené tipy[/b] (fixed tipy=podvod). Živit sázením se ale dá. Pokud budete sázet tikety s kurzem kolem 2, tak k dlouhodobému profitu stačí držet úspěšnost nad 50%.


Výhody online sázení

  • Můžete sázet 24 hodin denně a nemusíte čekat, až ráno v 8 hodin otevře pobočka.
  • Můžete sázet po celém světě, stačí se připojit k internetu (doma, v restauraci, na dovolené...)
  • Neplatíte manipulační poplatky
  • Máte možnost sázet v lepších kurzech (až o 60% procent) a vydělávat tak mnohem více peněz
  • Můžete sázet live v průběhu zápasu

Finanční transakce online

 

Online převody peněz jsou výhodnější a rychlejší než standartní bankovní převody. Zřízením internetové peněženky získáte nejrychlejší finanční spojení mezi sázkovými kancelářemi. Nejdříve si pošlete z bankovního účtu peníze na svůj internetový účet a pak už zdarma převádíte peníze online a máte je během pár vteřin tam, kde je zrovna potřebujete. Nejznámější a nejoblíbenější mezi sázkaři je bezesporu online peněženka Skrill.
 

Money management

 

Online sázení dává mnoho příležitostí sázet, dávejte si proto pozor na závislost na hraní. Sázení po internetu je návykové a vkládejte pouze tolik peněz, kolik si můžete dovolit prohrát. Velice snadno můžete vyhrát, ale také snadno prohrát. Doporučuji přečíst si článek o Money managementu.
 

Systémy sázení

 

Existuje několik funkčních systémů sázení, ale ani jeden z nich není bezpečný. Určitě každého napadlo zkusit navyšovat vklady po prohrané sázce s cílem dohnat co nejrychleji ztrátu. Ano, systém navyšování vkladů funguje, ale může skončit bankrotem. Více o systémech (Martingale, Paroli, 1-3-2-6 System) se dočtete v článku Systémy sázení
 

Kurz a pravděpodobnost sázky

 

Kurz je číselná hodnota vypočtená z pravděpodobnosti vzorcem [b]kurz = (1 / pravděpodobnost * 100) - marže[/b]. Pravděpodobnost je číselná hodnota 0-100%, vyjadřuje šanci, kterou dává bookmaker na výhru sázky. Marže (margin) sázkových kanceláří se pohybuje mezi 2-15%. Marže jsou různé podle sportu, ligy, akce. Na kurzech si marži spočítáte snadno. V kurzovém sázení je důležité, u jaké sázkové kanceláře sázíte a v jakých kurzech. Kurzy se mohou lišit až o 60%.
 

Výpočet marže sázkové kancelářePříklad zápasu:
Viktoria Plzeň - Sparta Praha
1: 2.23 X:3.33 2:3.62
m=1/2.23 + 1/3.33 + 1/3.62
m=0.448 + 0.300 + 0.276
m=1 - 1/1.024
m=0.023 * 100
m=[b]2.3%[/b]
Kurzové sázení 

Softwarové nástroje v kurzovém sázení

 

Hodnota kurzů se nedá přesně spočítat, ale pouze odhadnout na základě pravděpodobnosti výsledku, kterou lze převést na kurz a porovnat s nabídkou. Jestli má nabízený kurz hodnotu zjistíte pomocí value kalkulačky.

Na internetu se můžete setkat s rozdílným znázorněním kurzu, zejména u amerických sportů jsou často kurzy uváděné v americkém formátu. Tyto kurzy lze jednoduše převést do decimální podoby pomocí konvertoru kurzů.
 

Sázkové kanceláře

 

SK   BonusLicence 
Tipsport.czJak začít150 Kč bonus za registraci + 50000 Kč vstupní bonus 100%Založit účet Tipsport.cz
Fortuna.czJak začítsázka zdarma 300 Kč nebo 3000 Kč vstupní bonus 100%Založit účet Fortuna.cz
Chance.czJak začít200 Kč bonus za registraci + 2000 Kč vstupní bonus 100%Založit účet Chance.cz
SynotTip.czJak začít500 Kč - sázka zdarmaZaložit účet SynotTip.cz
Maxitip.czJak začítaktivační bonus 1000 Kč a vstupní bonus až 100000 KčZaložit účet Maxitip.cz

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nejoblíbenější sázkové kanceláře najdete v přehledu Online sázkové kanceláře - TOP10 podle sázkařů.


Pokud se sázením po internetu začínáte, doporučuji přečíst si článek Jak sázet - rady pro začínající sázkaře.Příspěvky (0)


Nejsi přihlášen(a).

Související články