Kurzové sázení po internetu a sázky online

STRATEGIE SÁZENÍ              


Kurzové sázení po internetu je stejné jako v kamenných sázkových kancelářích. Vyberete sázku, zvolíte vklad a vsadíte si. Navíc má spoustu výhod, nemusíte nikam chodit a můžete sázet třeba z hospody přes mobil.
 

Co znamená v kurzovém sázení výhra a prohra


Výše vyhrané částky záleží na výši vkladu a vsazeném kurzu. Vsazená částka se násobí kurzem. Kurzy stanovují bookmakeři podle pravděpodobnosti výsledku. Čím vyšší kurz, tím vyšší výhra.

V případě nevýherní sázky si sázková kancelář nechává vklad. U asijských handicapů může činit prohra polovinu vkladu v případě prohry čtvrtinového hendikepu (např. AH +0.75 při prohře týmu 0-1).

V kurzovém sázení není možné sázet se 100% úspěšností a neexistují 100% zaručené tipy (fixed tipy=podvod). Živit sázením se ale dá. Pokud budete sázet tikety s kurzem kolem 2, tak k dlouhodobému profitu stačí držet úspěšnost nad 50%.


Výhody online sázení

  • Můžete sázet 24 hodin denně a nemusíte čekat, až ráno v 8 hodin otevře pobočka.
  • Můžete sázet po celém světě, stačí se připojit k internetu (doma, v restauraci, na dovolené...)
  • Neplatíte manipulační poplatky
  • Máte možnost sázet v lepších kurzech (až o 60% procent) a vydělávat tak mnohem více peněz
  • Můžete sázet live v průběhu zápasu

Finanční transakce online

 

Online převody peněz jsou výhodnější a rychlejší než standartní bankovní převody. Zřízením internetové peněženky získáte nejrychlejší finanční spojení mezi sázkovými kancelářemi. Nejdříve si pošlete z bankovního účtu peníze na svůj internetový účet a pak už zdarma převádíte peníze online a máte je během pár vteřin tam, kde je zrovna potřebujete. Nejznámější a nejoblíbenější mezi sázkaři je bezesporu online peněženka Skrill.
 

Money management

 

Online sázení dává mnoho příležitostí sázet, dávejte si proto pozor na závislost na hraní. Sázení po internetu je návykové a vkládejte pouze tolik peněz, kolik si můžete dovolit prohrát. Velice snadno můžete vyhrát, ale také snadno prohrát. Doporučuji přečíst si článek o Money managementu.
 

Systémy sázení

 

Existuje několik funkčních systémů sázení, ale ani jeden z nich není bezpečný. Určitě každého napadlo zkusit navyšovat vklady po prohrané sázce s cílem dohnat co nejrychleji ztrátu. Ano, systém navyšování vkladů funguje, ale může skončit bankrotem. Více o systémech (Martingale, Paroli, 1-3-2-6 System) se dočtete v článku Systémy sázení
 

Kurz a pravděpodobnost sázky

 

Kurz je číselná hodnota vypočtená z pravděpodobnosti vzorcem kurz = (1 / pravděpodobnost * 100) - marže. Pravděpodobnost je číselná hodnota 0-100%, vyjadřuje šanci, kterou dává bookmaker na výhru sázky. Marže (margin) sázkových kanceláří se pohybuje mezi 2-15%. Marže jsou různé podle sportu, ligy, akce. Na kurzech si marži spočítáte snadno. V kurzovém sázení je důležité, u jaké sázkové kanceláře sázíte a v jakých kurzech. Kurzy se mohou lišit až o 60%.
 

Výpočet marže sázkové kancelářePříklad zápasu:
Viktoria Plzeň - Sparta Praha
1: 2.23 X:3.33 2:3.62
m=1/2.23 + 1/3.33 + 1/3.62
m=0.448 + 0.300 + 0.276
m=1 - 1/1.024
m=0.023 * 100
m=2.3%
Kurzové sázení 

Softwarové nástroje v kurzovém sázení

 

Hodnota kurzů se nedá přesně spočítat, ale pouze odhadnout na základě pravděpodobnosti výsledku, kterou lze převést na kurz a porovnat s nabídkou. Jestli má nabízený kurz hodnotu zjistíte pomocí value kalkulačky.

Na internetu se můžete setkat s rozdílným znázorněním kurzu, zejména u amerických sportů jsou často kurzy uváděné v americkém formátu. Tyto kurzy lze jednoduše převést do decimální podoby pomocí konvertoru kurzů.
 

Sázkové kanceláře

 

SK   BonusLicence 
Tipsport.czJak začít150 Kč bonus za registraci + 50000 Kč vstupní bonus 100%Založit účet Tipsport.cz
Fortuna.czJak začítsázka zdarma 300 Kč nebo 3000 Kč vstupní bonus 100%Založit účet Fortuna.cz
Chance.czJak začít200 Kč bonus za registraci + 2000 Kč vstupní bonus 100%Založit účet Chance.cz
Maxitip.czJak začítaktivační bonus 1000 Kč a vstupní bonus až 100000 KčZaložit účet Maxitip.cz

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nejoblíbenější sázkové kanceláře najdete v přehledu Online sázkové kanceláře - TOP10 podle sázkařů.


Pokud se sázením po internetu začínáte, doporučuji přečíst si článek Jak sázet - rady pro začínající sázkaře.Příspěvky (0)


Nejsi přihlášen(a).


Související článkyÚVOD
TIPY NA SÁZENÍ
MONITORING PLACENÝCH TIPŮ
SÁZKOVÉ KANCELÁŘE
ŽIVÉ PŘENOSY

Zabezpečeno SSL certifikátem AlpiroSSL
ČLÁNKY
STRATEGIE SÁZENÍ
PROGRAMY
FÓRUM
KONTAKT
PODMÍNKY A GDPR FREE
Chceš se naučit sázet     Jak začít sázet
Online sázkové kanceláře - TOP10 podle sázkařů
Kde se dá legálně sázet
MAXITIP
TIPSPORT
FORTUNA
CHANCE

Pro webmastery Přidej si ikonku Bet-universe.

Mapa stránek


BET-UNIVERSE.COM (C) Anibal 2007-2020 Verifikace tipů - Tento web má pouze informativní charakter. Obsah stránek je určen pouze osobám starším 18 let. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování autorských článků je bez souhlasu autora zakázáno. Online podpora. V případě dotazů mne (Anibal - administrátor) neváhejte kontaktovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít