Value kalkulačka - srovnání kurzu a pravděpobnosti

Kurz (decimální formát) Pravděpodobnost (%)


Result:

Jak spočítat hodnotu kurzu


Vyplňte políčko kurz tipu (např. 1.80) a odhadovanou pravděpodobnost výsledku (např. 60%), pak klikněte na tlačítko "SPOČÍTEJ"


Jak využít hodnotu kurzu při sázení


Hodnota (value) kurzu je pro profesionální sázkaře známá věc. Pokud nevíte, k čemu je to dobré, přečtěte si článek o VALUEBETTINGU.

Pokud si myslíte, že používáte sázkovku, která Vám nabízí málo hodnotné kurzy, doporučuji rychle přejít na některou lepší. Výběr těch nejlepších najdete v sekci Sázkové kanceláře. Rozdíly v kurzech mohou být klidně i 60% a o tolik se vám snižují zisky.


Příklad: Při kurzu 2.00 je pravděpodobnost 50%. Vsadím 100x sázku v kurzu 2.00, polovina mých sázek bude výherní a můj zisk bude nulový. Když ale vsadím 100x sázku v lepším kurzu 2.10 při stejné pravděpodobnosti, bude můj zisk +5%.
Další nástroje a programyÚVOD
TIPY NA SÁZENÍ
MONITORING PLACENÝCH TIPŮ
SÁZKOVÉ KANCELÁŘE
ŽIVÉ PŘENOSY

Zabezpečeno SSL certifikátem AlpiroSSL
ČLÁNKY
STRATEGIE SÁZENÍ
PROGRAMY
FÓRUM
KONTAKT
PODMÍNKY A GDPR FREE
Chceš se naučit sázet     Jak začít sázet
Online sázkové kanceláře - TOP10 podle sázkařů
Kde se dá legálně sázet
MAXITIP
TIPSPORT
FORTUNA
CHANCE

Pro webmastery Přidej si ikonku Bet-universe.

Mapa stránek


BET-UNIVERSE.COM (C) Anibal 2007-2020 Verifikace tipů - Tento web má pouze informativní charakter. Obsah stránek je určen pouze osobám starším 18 let. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování autorských článků je bez souhlasu autora zakázáno. Online podpora. V případě dotazů mne (Anibal - administrátor) neváhejte kontaktovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít