Fórum


Nejsi přihlášen(a).

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, zda vám funguje export do CSV souboru? Děkuji

před 87 dny
      Odpovědět
      Smazat


Export by měl fungovat, vypíše tipy z historie ve tvaru "id","datum","sport","zapas","tip","vklad","kurz","status","profit"

před 71 dny
      Smazat


Dobrý den, kdy dochází k ověření servisu. Psal jsem před 3 dny a bohužel stále nemám ověřeno.Co jsem se koukal, tak vše jsem řádně splnil. Prosím o informaci co se děje nebo kde je problém. Děkuji email jsem psal taky na monitoring :)

před 152 dny
      Odpovědět
      Smazat


Budu psát novinky sem na fórum. Takže asi nejhodnotnější aktualita ze světa sázek - České sázkovky našli snažší cestu pro ověřování účtů, už nebude třeba chodit na pobočky ověřovat doklady viz. Tipsport a Chance.

před 153 dny
      Odpovědět
      Smazat


A funguje to tu vůbec ještě? :m

před 144 dny
      Smazat


Strana    1   2 .......................................................................................90 91

Toto fórum funguje ve formě chatu (komentářů). Pokud hledáte původní diskuzní fórum, tak to bylo zrušeno. Do tohoto fóra pište všechno, co se nehodí k článkům nebo tipům. Dodržujte pravidla diskuze - žádné vulgarismy, urážky ani reklama nejsou přípustné!


ÚVOD
TIPY NA SÁZENÍ
MONITORING PLACENÝCH TIPŮ
SÁZKOVÉ KANCELÁŘE
ŽIVÉ PŘENOSY

Zabezpečeno SSL certifikátem AlpiroSSL
ČLÁNKY
STRATEGIE SÁZENÍ
PROGRAMY
FÓRUM
KONTAKT
PODMÍNKY A GDPR FREE
Chceš se naučit sázet     Jak začít sázet
Kde se dá legálně sázet
MAXITIP
TIPSPORT
FORTUNA
CHANCE

Pro webmastery Přidej si ikonku Bet-universe.

Mapa stránek
Facebook Bet-universe Facebook


BET-UNIVERSE.COM (C) Anibal 2007-2019 Verifikace tipů - Tento web má pouze informativní charakter. Obsah stránek je určen pouze osobám starším 18 let. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování autorských článků je bez souhlasu autora zakázáno. Online podpora. V případě dotazů mne (Anibal - administrátor) neváhejte kontaktovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít