Fórum


Nejsi přihlášen(a).
6.9. 17:00 / Brady Jennifer - Kerber Angelique tip:1 @1.56
6.9. 23:00 / Čorič Borna - Thompson Jordan tip :o ver +3.5 setu @1.52
7.9. 03:00 / Osaka Naomi - Kontaveit Anett tip:1 @1.52
7.9. 17:00 / Azarenka Victoria - Muchová Karolína tip:1 @1.39
:v
před 285 dny

Ahoj sázkaři, kamarád založil firmu MBetting.cz a snaží se jí dostat mezi lidi. Našli jsme nějaký fóra a zkoušíme.. Třeba vás to zaujme, je to založené na metodě matched betting, při které vyděláváte na bonusech od sázkovek.

Kdyby Vás to zajímalo víc, mrkněte na odkaz, co jsem hodil dolů. Kdybyste věděli o někom, koho by to mohlo zajímat, budeme moc vděčný za sdílení. Díky moc, Milan.

:white_check_mark: https://matematikachytre.rozumimesportu.cz/
před 344 dny

Ahoj, už dlouho hledám nějaké fórum kde bych se mohl s někým pobavit o advanced bankroll managementu.
Je opravdu spoustu článků jak dodržovat bankroll management u bezjednotkového a jednotkového systému vkladu, ale nikde už není napsaáno jak toto synchronizovat s časovou osou pohybující se velikosti bankrollu (kdy navýšit, kdy snížit, o kolik, podle bankrollu pouze nebo brát v úvahu i profit/ztrátu za časové období?...atd)
Momentáleně sázím 3% bankrollu u bezjednotkových sázek a 0,5% bankrollu/J u jednotkového systému sázek (u obou automaticky zaokrouhleno na 100) s tím, že kvůli častým výkyvům vklad aktualizuji pouze každý týden. Můj bankroll i vše ostatní pro statistiku se mi v tabulkách počítá automaticky ihned po vyhodnocení a zapsání tiketu a tudíž mám opravdu neomezené možnosti výpočtů.
Můžete mi prosím poradit nejefetivnější bankroll management v praxi?
před 364 dny


Toto fórum funguje ve formě chatu (komentářů). Do tohoto fóra pište všechno, co se nehodí k článkům nebo tipům. Dodržujte pravidla diskuze - žádné vulgarismy, urážky ani reklama nejsou přípustné!