FórumNejsi přihlášen(a).

Ahoj sázkaři, kamarád založil firmu MBetting.cz a snaží se jí dostat mezi lidi. Našli jsme nějaký fóra a zkoušíme.. Třeba vás to zaujme, je to založené na metodě matched betting, při které vyděláváte na bonusech od sázkovek.

Kdyby Vás to zajímalo víc, mrkněte na odkaz, co jsem hodil dolů. Kdybyste věděli o někom, koho by to mohlo zajímat, budeme moc vděčný za sdílení. Díky moc, Milan.

:white_check_mark: https://matematikachytre.rozumimesportu.cz/

před 3 dny
      Odpovědět
      Smazat


Ahoj, už dlouho hledám nějaké fórum kde bych se mohl s někým pobavit o advanced bankroll managementu.
Je opravdu spoustu článků jak dodržovat bankroll management u bezjednotkového a jednotkového systému vkladu, ale nikde už není napsaáno jak toto synchronizovat s časovou osou pohybující se velikosti bankrollu (kdy navýšit, kdy snížit, o kolik, podle bankrollu pouze nebo brát v úvahu i profit/ztrátu za časové období?...atd)
Momentáleně sázím 3% bankrollu u bezjednotkových sázek a 0,5% bankrollu/J u jednotkového systému sázek (u obou automaticky zaokrouhleno na 100) s tím, že kvůli častým výkyvům vklad aktualizuji pouze každý týden. Můj bankroll i vše ostatní pro statistiku se mi v tabulkách počítá automaticky ihned po vyhodnocení a zapsání tiketu a tudíž mám opravdu neomezené možnosti výpočtů.
Můžete mi prosím poradit nejefetivnější bankroll management v praxi?

před 3 týdny
      Odpovědět
      Smazat


Z hodně těžkého mínusu..díky turboday...hromadu v plusu během měsíce. Nádhera

před 6 týdny
      Odpovědět
      Smazat


Rád bych taky udělal recenzi ten turboday94@seznam.cz je super týpek a machr přes sázení :s :h :h

před 6 týdny
      Odpovědět
      Smazat


Tak jsem hosi kurde dal na vás a taky jsem napsal na turboday94@seznam.cz.Opravdovy znalec a poctivej klukA taky pecka naučil jsem se věci o kterých jsem doteď nevěděl. :s

před 7 týdny
      Odpovědět
      Smazat


Strana    1   2 ....................................................................................................103 104

Zobrazit celé fórum


Toto fórum funguje ve formě chatu (komentářů). Pokud hledáte původní diskuzní fórum, tak to bylo zrušeno. Do tohoto fóra pište všechno, co se nehodí k článkům nebo tipům. Dodržujte pravidla diskuze - žádné vulgarismy, urážky ani reklama nejsou přípustné!