Sázení proti favoritům

STRATEGIE SÁZENÍ              


Strategie sázení proti favoritům je založená na samotné existenci sázkových kanceláří. Proč myslíte, že existuje tolik sázkovek ? Protože většina sázkařů neustále valí sázky na své oblíbené favority a je jim jedno, když prohrají peníze. Prostě si vsadí favorita a fandí s "většinou". Když zápas nevyjde, mávnou nad tím rukou a řeknou si, že dneska jejich hvězdy neměli svůj den, zanadávají si třeba na rozhodčí, neprávem odpískanou penaltu, neodpískaný faul apod. A za týden si vsadí stejně. Je to přirozené, jde o psychiku. Většina lidí věří favoritům více než outsiderům. Jde hlavně o sázky na velké týmy jako např. fotbalový Real Madrid, FC Barcelona nebo jejich hokejové varianty (platí to obecně pro všechny sporty), které mají palcové titulky v novinách a časopisech, jejich nejlepší hráči jsou velebení jako bozi, dlouhé série výher vzbuzují dojem neporazitelnosti.

Takže teorie je jasná, většina sázkařů sází na favority. Ale jak toho využít ? Vezmu např. fotbalový zápas španělské Primera Division ze září 2016 FC Barcelona - Alaves, kurzy 1.10 - 14.50 - 37.63. Barcelona klasicky 5 výher v řadě, sázkové kanceláře nasazují kurz 1.10 odpovídající 90% výhry. A výsledek ? Alaves po poločase vedl 1:0 a zápas nakonec dotáhl k výhře 2:1 v kurzu 37.63.

Možná vám to připadá riskantní sázet proti favoritům, ale musíte se na to podívat z dlouhodobého pohledu. Sázení je běh na dlouhou trať. Sázkaři tlačí kurzy na favority dolu a tím zároveň zvyšují kurzy na outsidery. Tím roste jejich hodnota. Hodnota kurzu je v sázení nejdůležitější. V kurzech 1.10 není hodnota téměř žádná, prostor na chybu bookmakera je takřka nulový. Dlouhodobě budete na takových kurzech zaručeně v mínusu. Stačí jedna černá série a návrat zpět do zelených čísel bude velice obtížný, jistě to znáte. Naopak u kurzů 3 a více už se prostor na chyby bookmakerů zvětšuje a skutečná pravděpodobnost v porovnání s vypsaným kurzem může být o několik procent vyšší. Na takových sázkách se dá vydělávat.

Pro úspěšné aplikování metody sázení proti favoritům je potřeba správně dodržovat money management a hlavně se vyvarovat negativním emocím při dlouhých sériích KO tipů, kterou nepravidelně bude prozařovat extrémně ziskový tip OK. Ve výsledku se dá takto dlouhodobě dosahovat yieldu 5-10%.

Příspěvky (0)


Nejsi přihlášen(a).


Související článkyÚVOD
TIPY NA SÁZENÍ
MONITORING PLACENÝCH TIPŮ
SÁZKOVÉ KANCELÁŘE
ŽIVÉ PŘENOSY

Zabezpečeno SSL certifikátem AlpiroSSL
ČLÁNKY
STRATEGIE SÁZENÍ
PROGRAMY
FÓRUM
KONTAKT
PODMÍNKY A GDPR FREE
Chceš se naučit sázet     Jak začít sázet
Online sázkové kanceláře - TOP10 podle sázkařů
Kde se dá legálně sázet
MAXITIP
TIPSPORT
FORTUNA
CHANCE

Pro webmastery Přidej si ikonku Bet-universe.

Mapa stránek


BET-UNIVERSE.COM (C) Anibal 2007-2020 Verifikace tipů - Tento web má pouze informativní charakter. Obsah stránek je určen pouze osobám starším 18 let. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování autorských článků je bez souhlasu autora zakázáno. Online podpora. V případě dotazů mne (Anibal - administrátor) neváhejte kontaktovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít