Sázení proti favoritům

uploaded pictureStrategie sázení proti favoritům je založená na samotné existenci sázkových kanceláří. Proč myslíte, že existuje tolik sázkovek ? Protože většina sázkařů neustále valí sázky na své oblíbené favority a je jim jedno, když prohrají peníze. Prostě si vsadí favorita a fandí s "většinou". Když zápas nevyjde, mávnou nad tím rukou a řeknou si, že dneska jejich hvězdy neměli svůj den, zanadávají si třeba na rozhodčí, neprávem odpískanou penaltu, neodpískaný faul apod. A za týden si vsadí stejně. Je to přirozené, jde o psychiku. Většina lidí věří favoritům více než outsiderům. Jde hlavně o sázky na velké týmy jako např. fotbalový Real Madrid, FC Barcelona nebo jejich hokejové varianty (platí to obecně pro všechny sporty), které mají palcové titulky v novinách a časopisech, jejich nejlepší hráči jsou velebení jako bozi, dlouhé série výher vzbuzují dojem neporazitelnosti.

Takže teorie je jasná, většina sázkařů sází na favority. Ale jak toho využít ? Vezmu např. fotbalový zápas španělské Primera Division ze září 2016 FC Barcelona - Alaves, kurzy 1.10 - 14.50 - 37.63. Barcelona klasicky 5 výher v řadě, sázkové kanceláře nasazují kurz 1.10 odpovídající 90% výhry. A výsledek ? Alaves po poločase vedl 1:0 a zápas nakonec dotáhl k výhře 2:1 v kurzu 37.63.

Možná vám to připadá riskantní sázet proti favoritům, ale musíte se na to podívat z dlouhodobého pohledu. Sázení je běh na dlouhou trať. Sázkaři tlačí kurzy na favority dolu a tím zároveň zvyšují kurzy na outsidery. Tím roste jejich hodnota. Hodnota kurzu je v sázení nejdůležitější. V kurzech 1.10 není hodnota téměř žádná, prostor na chybu bookmakera je takřka nulový. Dlouhodobě budete na takových kurzech zaručeně v mínusu. Stačí jedna černá série a návrat zpět do zelených čísel bude velice obtížný, jistě to znáte. Naopak u kurzů 3 a více už se prostor na chyby bookmakerů zvětšuje a skutečná pravděpodobnost v porovnání s vypsaným kurzem může být o několik procent vyšší. Na takových sázkách se dá vydělávat.

Pro úspěšné aplikování metody sázení proti favoritům je potřeba správně dodržovat money management a hlavně se vyvarovat negativním emocím při dlouhých sériích KO tipů, kterou nepravidelně bude prozařovat extrémně ziskový tip OK. Ve výsledku se dá takto dlouhodobě dosahovat yieldu 5-10%.

Nejlepší sázkové kanceláře na sázení proti favoritům

 

300 Kč bonus za registraci + 50000 Kč vstupní bonus 100% Recenze Tipsport.cz Začít sázet na Tipsport.cz
200 Kč bonus za registraci + 2000 Kč vstupní bonus 100% Recenze Chance.cz Začít sázet na Chance.cz
900 Kč - sázky zdarma Recenze Fortuna.cz Začít sázet na Fortuna.cz
100 Kč za vklad + 400 Kč za registraci + 10000 Kč do hry Recenze Sazka.cz Začít sázet na Sazka.cz
500 Kč - sázka zdarma Recenze SynotTip.cz Začít sázet na SynotTip.cz

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Doporučujeme