Jak sázet basketbal

STRATEGIE SÁZENÍ              


Jak sázet basketbal

Basketbalová sezóna NBA je podobně jako baseballová MLB dlouhý maratón, týmy mají vítězné série a stejně tak i série porážek. Není snadné hledat hodnotné kurzy, většinou jsou výše handicapů dobře nastavené. Hodnotné kurzy se dají najít během prvních několika týdnů sezóny NBA. Studováním pozápasových reportů a sledováním zápasů získáte přehled o týmech. Důležité je nastavit si správný money management a umět využívat informace o zraněních.


Změny kurzů

 

Občas klíčový hráči nehrají pro zranění, kvůli trestu nebo z jiných důvodů. Nestavá se to často, ale občas se objeví informace např. v lokálních novinách, že opora týmu nenastoupí a v tu chvíli je potřeba rychle zareagovat a využít takovou informaci k sázce na soupeře. Internetové sázkové kanceláře reagují většinou rychle a pokud to nestihnete vsadit, tak je dobré se podívat po kurzech u jiných sázkových kanceláří.


Sázky na počet bodů

 

Druhy sázek na NBA jsou podobné jako u jiných sportů. Kurzy na výhru favorita bývají hodně malé a proto se sází +/- handicapy (tzv. spready). Tým s velkou marodkou hrající pátý zápas v sedmi dnech nebo třetí ve čtyřech dnech (3IN4) bude unavený fyzicky i psychicky, takže se dá taková informace využít u handicapů. Počet bodů ovlivňuje taktika, hranice může být vypsána 175 bodů nebo také 225 bodů. Např. Seattle nebo Denver hrají dlouhá léta útočný basketbal a příliš nebrání. Některé týmy se naopak zaměřují na obrannou hru, např. Chicago Bulls nebo Detroit Pistons.

 

Více informací o sázení se dozvíte v článku Jak sázet a vyhrát.Příspěvky (0)


Nejsi přihlášen(a).


Související článkyÚVOD
TIPY NA SÁZENÍ
MONITORING PLACENÝCH TIPŮ
SÁZKOVÉ KANCELÁŘE
ŽIVÉ PŘENOSY

Zabezpečeno SSL certifikátem AlpiroSSL
ČLÁNKY
STRATEGIE SÁZENÍ
PROGRAMY
FÓRUM
KONTAKT
PODMÍNKY A GDPR FREE
Chceš se naučit sázet     Jak začít sázet
Online sázkové kanceláře - TOP10 podle sázkařů
Kde se dá legálně sázet
MAXITIP
TIPSPORT
FORTUNA
CHANCE

Pro webmastery Přidej si ikonku Bet-universe.

Mapa stránek


BET-UNIVERSE.COM (C) Anibal 2007-2020 Verifikace tipů - Tento web má pouze informativní charakter. Obsah stránek je určen pouze osobám starším 18 let. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování autorských článků je bez souhlasu autora zakázáno. Online podpora. V případě dotazů mne (Anibal - administrátor) neváhejte kontaktovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít