Jak sázet basketbal

Jak sázet basketbal

Basketbalová sezóna NBA je podobně jako baseballová MLB dlouhý maratón, týmy mají vítězné série a stejně tak i série porážek. Není snadné hledat hodnotné kurzy, většinou jsou výše handicapů dobře nastavené. Hodnotné kurzy se dají najít během prvních několika týdnů sezóny NBA. Studováním pozápasových reportů a sledováním zápasů získáte přehled o týmech. Důležité je nastavit si správný money management a umět využívat informace o zraněních.

 

1. Změny kurzů

 

Občas klíčový hráči nehrají pro zranění, kvůli trestu nebo z jiných důvodů. Nestavá se to často, ale občas se objeví informace např. v lokálních novinách, že opora týmu nenastoupí a v tu chvíli je potřeba rychle zareagovat a využít takovou informaci k sázce na soupeře. Internetové sázkové kanceláře reagují většinou rychle a pokud to nestihnete vsadit, tak je dobré se podívat po kurzech u jiných sázkových kanceláří.

 

2. Sázky na počet bodů

 

Druhy sázek na NBA jsou podobné jako u jiných sportů. Kurzy na výhru favorita bývají hodně malé a proto se sází +/- handicapy (tzv. spready). Tým s velkou marodkou hrající pátý zápas v sedmi dnech nebo třetí ve čtyřech dnech (3IN4) bude unavený fyzicky i psychicky, takže se dá taková informace využít u handicapů. Počet bodů ovlivňuje taktika, hranice může být vypsána 175 bodů nebo také 225 bodů. Např. Seattle nebo Denver hrají dlouhá léta útočný basketbal a příliš nebrání. Některé týmy se naopak zaměřují na obrannou hru, např. Chicago Bulls nebo Detroit Pistons.

 

Více informací o sázení se dozvíte v článku Jak sázet a vyhrát.

Nejlepší sázkové kanceláře na sázení basketbalu

 

300 Kč bonus za registraci + 50000 Kč vstupní bonus 100% Recenze Tipsport.cz Začít sázet na Tipsport.cz
900 Kč - sázky zdarma Recenze Fortuna.cz Začít sázet na Fortuna.cz
200 Kč bonus za registraci + 2000 Kč vstupní bonus 100% Recenze Chance.cz Začít sázet na Chance.cz
100 Kč za vklad + 400 Kč za registraci + 10000 Kč do hry Recenze Sazka.cz Začít sázet na Sazka.cz
500 Kč - sázka zdarma Recenze SynotTip.cz Začít sázet na SynotTip.cz

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Doporučujeme