Internetová peněženka Skrill (Moneybookers)

Skrill (dříve známý jako Moneybookers) umožňuje snadné a rychlé online převody peněz mezi sázkovou kanceláří a účtem. 
 

 

OK ideální řešení pro sázkaře
OK okamžité převody peněz
OK poplatek za výběr na účet 2.95 EUR
OK konverze měnPřejít na stránky Skrill »

 

Jak si vytvořit Skrill účet

 


Vyplníte registrační formulář zadáním e-mailové adresy, hesla a dalších údajů. Pokud budete účet využívat převážně k sázení, jako měnu doporučuji zvolit českou korunu CZK nebo evropskou měnu EUR, podle měny zvolené u sázkové kanceláře (aby jste neplatili poplatky za konverzi měn). Při posílání na účet v jiné měne dochází automaticky k převodu dle aktuálního směnného kurzu světových bank.

 

Jak vložit peníze na Skrill


Aby jste mohli začít používat peněženku, je potřeba tam dostat peníze. To lze udělat klasicky pomocí bankovního převodu nebo kreditní kartou (VISA, MASTERCARD). Převod na účet je bez poplatku, platba kreditkou je s poplatkem 1.90% z částky. Pokud se vás Skrill zeptá na účel platby, musíte platbu označit jako herní, jinak vám nemusí jít tyto peníze poslat na účet bookmakera.

 

Jak poslat peníze do sázkovky

 

Vložit peníze lze přes odkaz na stránkách sázkovky nazvaný VKLAD (Deposit) a zvolením platební metody Skrill (jestli Vaše sázkovka využívá el. peněženku poznáte podle loga Skrill na stránkách sázkových kanceláří.
Skrill PayBy 85x47
Vyplníte vaší e-mailovou adresu, částku, heslo a kontrolní kód.

 

 

Jak posílat peníze ze sázkovky na Skrill

 

 

Kliknete na odkaz VÝBĚR (Výplata, withdrawal) na stránkách sázkovky, jako metodu výběru zvolíte Skrill. Otevře se Vám formulář, kde vyplníte vaší e-mailovou adresu (tu co jste vyplnili při registraci do Skrill), heslo a částku. Pro větší bezpečnost budete požádáni o zadání rodného čísla. Pokud máte účet ve stejné měně (např. EUR), neplatíte žádný poplatek, v opačném případě poplatek za převod měny činí 1.99%.

 

 

 

jak pracuje moneybookers

 

 

 


Používání Skrill je bezpečné a využívat ho můžete na posílání peněz prostřednictvím e-mailu z vaší kreditní/debetní karty nebo bankovního účtu, nákupování online a vybírání peněz prostřednictvím e-mailu. Výběr peněz z účtu Skrill vedeného v EUR na bankovní účet v CZK trvá 2-5 dní a poplatek činí 2.95 EUR (cca 80 Kč).

 


Doufám, že Vám tento návod pomohl. Podobnou službou je Paypal nebo Neteller, ale ty nejsou u sázkařl tak oblíbené.

 

Přejít na stránky Skrill »

 


Příspěvky (1)


Nejsi přihlášen(a).