Jak vsadit na EURO 2021: krok za krokem

Fotbalové Mistrovství Evropy (ME 2020) vypukne v pátek 11. června 2021. Měsíc špičkového fotbalu bude vysílat živě televize a sázkové kanceláře budou nabízet velké množství typů sázek.

1. Jakou sázkovou kancelář vybrat


Nejdříve se musíte zaregistrovat např. u Tipsportu, při registraci získáte bonus až 500 Kč. Postup vytvoření sázkového účtu je všude podobný, zabere jen pár minut, vyplňujte pouze pravdivé údaje a musíte splňovat minimální věk 18 let. Ověření totožnosti lze provést přes online bankovnictví. Vložit peníze lze nejrychleji platební kartou.


Seznam prověřených sázkových kanceláří najdete v našem průvodci Sázkové kanceláře na internetu 2021. Nebo si vyberte podle žebříčku podle počtu vsazených tipů


2. Jak podat sázku na Euro 2021


Na stránce sázkové kanceláře vyhledáte kategorii Fotbal a pod ním záložku ME 2021 zápasy nebo ME 2020 (původně se mělo konat loni). Před začátkem turnaje mají sázkové kanceláře odkaz přímo na domovské stránce. Najdete typ sázky, přidáte na tiket, vyplníte vklad a vsadíte. 


3. Typy sázek


Nejčastější typy sázek na fotbalové zápasy Euro najdete u každého zápasu.


Výsledek zápasu - u každého zápasů můžete vsadit na výhru domácích, remízu nebo výhru hostů. Šance bývají často 50 na 50, mě se vyplácí sázet remízy.


Počet gólů v zápase - kolik padne gólů v zápase, nejčastější hodnotou u fotbalu obecně je 2.5 gólu


Oba týmy dají gól (Každý tým dá v zápase 1 a více gólů)  - sázíte na to, že oba týmy skórují. Nebo můžete vsadit, že neskorují, ale tato možnost ale má většinou nízké kurzy. Do této doby se nepočítá prodloužení.

Nejčastější typy sázek na celý turnaj Eura. Najdete v kategorii ME 2020 - celkově.


Vítěz Ano/Ne - sázíte na celkového vítěze turnaje. Podle bookmakerů je největší favorit Francie, ale často se stávají překvapení. Francie je samozřejmě i favoritem na vítěze svojí skupiny F. Následuje Anglie, Belgie, Portugalsko a tradiční favorit Německo.


Oblíbené jsou sázky na počet žlutých/červených karet, počet penalt.


Tipy na sázení EURO 2021: ME ve fotbale


Tak co myslíte, vyhraje Francie v kurzu 5.50 nebo Anglie s kurzem 6.00 ? Stane se nejlepším střelcem Harry Kane 6.00 nebo Romelu Lukaku 7.00 ? A jak dopadne Česko nebo Slovensko ?Doporučujeme