Telefonní sázení a sázky přes mobil

Mobilní sázení na chytrých telefonech se stalo hitem. Umožňuje plnohodnotně jednoduše sázet kdekoliv a kdykoliv. Stačí k tomu chytrý telefon s prohlížečem a internetem. Většina sázkových kanceláří má svojí mobilní aplikaci podle typu mobilu iOS, Android od Tipsportu, Fortuny a jiných sázkových kanceláří. Mobilní sázení je vhodné zejména pro live sázky během sledování zápasů. 

 

Jak sázet přes mobil

 

Kurzové sázení u sázkové kanceláře přes mobil funguje stejně jako na počítači, není potřeba se učit novým věcem. Vyberete sport, zápas, sázkovou příležitost, zadáte požadovaný vklad a potvrdíte tlačítkem VSADIT. Mobilní verzi stránek optimalizovanou pro dotykové telefony mají všechny sázkovky. Navíc získáte notifikace na displej telefonu.

 

Jaký mobil na sázení

 

Na sázení je vhodný mobil s rychlým internetem. Velikost displeje není důležitá. Pokud využíváte poradenských služeb nějakého tipéra, oceníte snadné čtení SMS zpráv (pokud využíváte notifikace). Rychlost uzavření sázky hraje roli, neboť kurzy mohou během pár vteřin ztratit hodnotu (dropovat).

 

Pokud máte tablet s mobilním připojením internetu a nosíte ho sebou, je to ideální řešení mobilního sázení, pokud nechcete investovat do drahého telefonu. Mobilem se dá i platit bez omezení, finanční transakce přes mobil, vklad/výplaty jsou snadné. Možnost použít i kreditní kartu.

 

Výhody/nevýhody sázek v mobilu

 

ANO přístup odkudkoliv - třeba i přímo ze stadionu 24 hodin denně

ANO rychlost podání sázky v řádu vteřin

ANO přehledná a jednoduchá nabídka

ANO mobilní bonus při registraci přes mobil (jinak přes PC nedostupný)

KO omezený výběr her v online kasinu

 


Doporučujeme