STRATEGIE SÁZENÍ 19

 Cashout u sázky - předčasné vyplacení výhry nyní také live
Cashout - vyplacení

Cashout "vyplacení" tiketu s nedohraným zápasem u Tipsportu a Chance je možné také u LIVE sázek. Máte vsazeno a nechcete čekat na výsledek druhého zápasu, když jeden z (Celý příspěvek…)


STRATEGIE SÁZENÍ      2019-03-11    

Slovník sázkařských pojmů

Americký kurz = může být kladný nebo záporný podle toho, jestli čistý výnos (výhra mínus vklad) při výhře je menší nebo větší než vklad. Hodnota kurzu udává výši vkladu pro zi (Celý příspěvek…)


STRATEGIE SÁZENÍ      2020-10-27    

Sázení proti favoritům

Strategie sázení proti favoritům je založená na samotné existenci sázkových kanceláří. Proč myslíte, že existuje tolik sázkovek ? Protože většina sázkařů neustále valí sázky na (Celý příspěvek…)


STRATEGIE SÁZENÍ      2017-02-15    

Kde sázet od ledna 2017

Zavedením regulace hazardu změnou loterijního zákona od 1. ledna 2017 se velice zúžila nabídka sázkových kanceláří - nemají totiž licenci. Zahraniční sázkové kanceláře již bez pla (Celý příspěvek…)


STRATEGIE SÁZENÍ      2017-12-29    

Verifikace tipů na sázení aneb jak nenaletět podvodníkům
Monitoring placených tipů Bet-universe

Rozhodl jsem se napsat jakýsi návod, jak nenalětet podvodným placeným servisům. Na internetu funguje mnoho webů, které nabízejí tipy na sázení za peníze. Bohužel většina nejedná čest (Celý příspěvek…)


STRATEGIE SÁZENÍ      2015-06-20    

Kurzové sázení po internetu a sázky online

Kurzové sázení po internetu tzv. online je stejné jako sázení na pobočkách kamenných sázkových kancelářích. Vyberete sázku, zvolíte vklad a vsadíte. Výhodou je, že nemusíte nikam c (Celý příspěvek…)


STRATEGIE SÁZENÍ      2020-10-31    

Sázky na počet bodů - co je to OVER/UNDER

Sázet na počet bodů (branek) můžete u fotbalu, hokeje, basketbalu, tenis, baseballu, házené, volejbalu, florbalu. Aby jste byli úspěšní, musíte znát důležité faktory, které ovlivňuj (Celý příspěvek…)


STRATEGIE SÁZENÍ      2020-10-31    

Surebetting a arbitráže - jistá sázka bez rizika

Určitě už vás napadlo, že musí existovat způsob sázení, který bude zaručeně fungovat a přinese vám trvalé zisky bez rizika. Ano, takový systém existuje a jmenuje se surebetting nebo-l (Celý příspěvek…)


STRATEGIE SÁZENÍ      2017-01-14    

Internetová peněženka Skrill (Moneybookers)
Moneybookers screenshot

Skrill (dříve známý jako Moneybookers) umožňuje snadné a rychlé online převody peněz mezi sázkovou kanceláří a účtem.      ideální řešení pro sázka (Celý příspěvek…)


STRATEGIE SÁZENÍ      2020-03-25    

Telefonní sázení a sázky přes mobil

Mobilní sázení na chytrých telefonech se stalo hitem. Umožňuje plnohodnotně jednoduše sázet kdekoliv a kdykoliv. Stačí k tomu chytrý telefon s prohlížečem a internetem. Většina sázko (Celý příspěvek…)


STRATEGIE SÁZENÍ      2017-03-13    

 1