STRATEGIE SÁZENÍ (28) | strana 3


Systémy sázení 1. díl

Systémy sázení 1. díl

Na kurzové sázení existuje mnoho vyzkoušených systémů. Sázkové systémy pomohou zvýšit pravděpodobnost výhry nebo alespoň snížit riziko prohry.

Jak sázet basketbal

Jak sázet basketbal

Basketbalová sezóna NBA je podobně jako baseballová MLB dlouhý maratón, týmy mají vítězné série a stejně tak i série porážek. Sází se +/- handicapy (tzv. spready).

Jak sázet hokej

Jak sázet hokej

Sázení na lední hokej a NHL je oblíbené zejména sázkaři v Evropě. V USA se na NHL sází méně než na basketbalovou NBA, americký fotbal NFL nebo baseballovou MLB.

Value a sázení parlays

Parlays je americký výraz pro dvojici tipů, také se tomu říká double. Sázení je o nalezení hodnoty v kurzu - hledání chyb bookmakera.

Jak sázet tenis

Jak sázet tenis

Tenis je rychlý dynamický sport, kde o výsledku rozhodují výkony pouze dvou hráčů (v případě dvouhry). Čeho se vyvarovat při sázení tenisu.

Money Management

Money Management

Pokud však chcete mít dlouhodobý zisk, je nutné si nejdříve vytvořit finanční plán (money management) - plán, podle kterého budete sázet.

1  3 
Jaké jsou nejlepší strategie sázení. Teorie sázení, přehled nejpoužívanějších systémů sázení. Vyhrávejte peníze s pomocí osvědčených systémů a rozšiřte si Vaše sázkařské znalosti. Každému sázkaři vyhovuje jiná strategie sázení, najděte svojí cestu. V