Cashout u sázky - předčasné vyplacení výhry nyní také live

STRATEGIE SÁZENÍ              


Cashout - vyplaceníCashout "vyplacení" tiketu s nedohraným zápasem u Tipsportu a Chance je možné také u LIVE sázek. Máte vsazeno a nechcete čekat na výsledek druhého zápasu, když jeden zápas vyšel ? Proč riskovat ztrátu vkladu, když si můžete připsat část výhry. Hodí se u tiketů s hodně zápasy, z nichž vám už většina vyšla a bojíte se, že vám jediný zápas zkazí celý tiket.

Jak vyplatit výhru

Např. vsadíte akovku se dvěma fotbaly, první zápas odstartoval dříve a vyšel, druhý zápas se ještě hraje. Kliknete na tlačítko "Vyplatit hned". Cashout volba vám odečte část výhry podle aktuálního kurzu probíhajícího zápasu, samozřejmě pokud se druhý zápas nebude vyvíjet dobře, bude výplata nízká. 

Kdy lze použít vyplacení (cashout)

Použít můžete na předzápasový i LIVE tiket. Nelze použít, pokud je příležitost stažena z nabídky a čeká na vyhodnocení.Příspěvky (0)


Nejsi přihlášen(a).


Související článkyÚVOD
TIPY NA SÁZENÍ
MONITORING PLACENÝCH TIPŮ
SÁZKOVÉ KANCELÁŘE
ŽIVÉ PŘENOSY

Zabezpečeno SSL certifikátem AlpiroSSL
ČLÁNKY
STRATEGIE SÁZENÍ
PROGRAMY
FÓRUM
KONTAKT
PODMÍNKY A GDPR FREE
Chceš se naučit sázet     Jak začít sázet
Kde se dá legálně sázet
MAXITIP
TIPSPORT
FORTUNA
CHANCE

Pro webmastery Přidej si ikonku Bet-universe.

Mapa stránek
Facebook Bet-universe Facebook


BET-UNIVERSE.COM (C) Anibal 2007-2019 Verifikace tipů - Tento web má pouze informativní charakter. Obsah stránek je určen pouze osobám starším 18 let. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování autorských článků je bez souhlasu autora zakázáno. Online podpora. V případě dotazů mne (Anibal - administrátor) neváhejte kontaktovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít