Sázková kancelář Chance - 100% vstupní bonus až 2000 Kč

SÁZKOVÉ KANCELÁŘE              


Chance screenshot

 bonus 200 Kč za registraci
 100% vstupní bonus až 2000 Kč
 možnost sázet online nebo na pobočkách


TOP 3.

Hodnocení Chance:
  • Hodnocení 5.0/10

5.0/10 (101 hlasů)REGISTROVAT NA CHANCE.CZ »

 

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

 

Jak založit účet

 
Vytvoříte si účet po internetu, potvrdíte email, aktivujete účet přes SMS zprávu a ihned můžete začít sázet s omezením vkladů/výběrů na maximálně 3000 Kč. Bez omezení bude možné sázet až po dokončení registrace.
 

Dokončení registrace

 

Dokončit registraci můžete NOVĚ prostřednictvím internetového bankovnictví Airbank, Moneta nebo Česká spořitelna. Další možnost je návštěva pobočky, kde předložíte občanský průkaz a podepíšete 3 papíry se souhlasem.

 

Jak získat bonus až 2000 Kč

 

1. Založte si účet u Chance.cz

2. Vložte na hráčský účet peníze (pro max. výši bonusu nejméně 2000 Kč, počítá se až první vklad na trvalé konto)

3. Protočte na sázkách s min. kurzem 2.0 potřebnou výši (pro max. výši se jedná o 14000 Kč), bonus je připisován po částech, denně max. 2000 Kč.

 

Jaký je minimální vklad/sázka ?

 

Vložit můžete minimálně 3 Kč. Vybrat můžete minimálně 100 Kč na pobočce, výběr na účet minimálně 1000 Kč.

 

Platební metody

 

Bankovní převod (nutnost poslat sken z výpisem účtu pro ověření majitele), platební karta (ověření 3D Secure technologií), vklady na pobočce (Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Olomouc atd. celkem přes 400 poboček v České a Slovenské republice).

 

Výhody a nevýhody

 

 Vstupní bonus až 2000 Kč + nejvyšší vstupní bonus bez vkladu 200 Kč
 Cashout - možnost vyplacení výhry u AKOVEK před odehráním všech zápasů
 LIVE sázení

 

Informace o Chance

 

V nabídce najdete kromě klasických sázek také sázky na společenké události jako např. na volby, hudební a talentové televizní soutěže, filmového Oskara nebo Českého lva. Chance patří mezi tři největší sázkové kanceláře v ČR (od roku 1991) a po změně zákona nyní nabízí i sázení po internetu. Na stránkách Chance (www.chance.cz) najdete kromě uzavírání kurzových sázek a LIVE sázek i služby jako je kontrola tiketu a výsledky číselných her Korunka, Kostky a Poker. Společnost je titulárním partnerem nejvyšší české futsalové soutěže Chance futsal liga. Začít sázet můžete s bonusem a navíc 200 Kč zdarma. Majitelem sázkové kanceláře je od ledna 2013 Tipsport.

 

CHCI ZAČÍT SÁZET U CHANCE.CZ »


Související články


Jak začít sázet u sázkové kanceláře Tipsport, jak založit účet, jak získat vstupní bonus až 50 tisíc Kč a navíc uvítací bonus bez vkladu 150 Kč, platební metody, výhody a nevýhody, informace


Tipsport screenshot

Jak začít sázet u sázkové kanceláře Fortuna, jak založit účet, jak získat vstupní bonus až 2000 Kč nebo bonusovou sázku zdarma 300 Kč, online casino Vegas bonus 100%, ruleta, hrací automaty, jak získat bonusy


Fortuna screenshot

Jak začít sázet u sázkové kanceláře Maxitip, jak založit účet, jak získat vstupní bonus až 100 tisíc Kč a aktivační bonus 1000 Kč bez omezení, platební metody, výhody a nevýhody, informace


Maxitip screenshot
ÚVOD
TIPY NA SÁZENÍ
MONITORING PLACENÝCH TIPŮ
SÁZKOVÉ KANCELÁŘE
ŽIVÉ PŘENOSY

Zabezpečeno SSL certifikátem AlpiroSSL
ČLÁNKY
STRATEGIE SÁZENÍ
PROGRAMY
FÓRUM
KONTAKT
PODMÍNKY A GDPR FREE
Chceš se naučit sázet     Jak začít sázet
Kde se dá legálně sázet
MAXITIP
TIPSPORT
FORTUNA
CHANCE

Pro webmastery Přidej si ikonku Bet-universe.

Mapa stránek
Facebook Bet-universe Facebook


BET-UNIVERSE.COM (C) Anibal 2007-2019 Verifikace tipů - Tento web má pouze informativní charakter. Obsah stránek je určen pouze osobám starším 18 let. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování autorských článků je bez souhlasu autora zakázáno. Online podpora. V případě dotazů mne (Anibal - administrátor) neváhejte kontaktovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít