Cílem této stránky je publikovat kvalitní tipy a analýzy zápasů. Pro větší přehlednost jsou tipy rozdělené podle sportu "fotbal", "hokej" a případně i podle ligy (MLB, NHL, NBA). U každého tipu najdete aktuální kurz sázkové kanceláře v momentě přidání tipu do systému. Vklad je vyjádřen v jednotkách od 1 do 10, přičemž 1/10 je nejmenší vklad a 10/10 je největší. Systém počítá úspěšnost tipéra nazvanou yield (Yield vyjadřuje procenta ze vsazených peněz, která tvoří zisk případně ztrátu. Tabulku úspěšnosti najdeš v sekci Statistiky. Pokud jsi již zkušeným tipérem a chceš se také podělit o své tipy, tak neváhej a zaregistruj se do systému.


Žádný aktivní tip. počkej až někdo přidá tipy nebo můžeš přidat svoje

NačítámÚVOD
TIPY NA SÁZENÍ
MONITORING PLACENÝCH TIPŮ
SÁZKOVÉ KANCELÁŘE
ŽIVÉ PŘENOSY

Zabezpečeno SSL certifikátem AlpiroSSL
ČLÁNKY
STRATEGIE SÁZENÍ
PROGRAMY
FÓRUM
KONTAKT
PODMÍNKY A GDPR FREE
Chceš se naučit sázet     Jak začít sázet
Kde se dá legálně sázet
MAXITIP
TIPSPORT
FORTUNA
CHANCE

Pro webmastery Přidej si ikonku Bet-universe.

Mapa stránek
Facebook Bet-universe Facebook


BET-UNIVERSE.COM (C) Anibal 2007-2019 Verifikace tipů - Tento web má pouze informativní charakter. Obsah stránek je určen pouze osobám starším 18 let. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování autorských článků je bez souhlasu autora zakázáno. Online podpora. V případě dotazů mne (Anibal - administrátor) neváhejte kontaktovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít