MLB 6.4.

TIPY A ANALÝZY              


Druhým dnem pokračují zahajovací zápasy sezóny. Líbí se mi zápas Reds - Mets, kde se utká Harang se Santanou. Harang se mi líbí o hodně více, v přípravě sázel jeden fastball za druhým a podával skvělé výkony. Santana se podrobil operaci na konci minulé sezóny. Reds v útoku posílil rychlík Taveras. Sice je útok Mets kvalitnější, ale přesto půjdu do tipu na domácí.

Reds ML
2.41 / fair 2.0
pinnacle
2/10

EDIT: Byl to vyrovnaný nudný zápas, Harang a hlavně Santana nedali moc šancí ke skórování. Jen těsně před hranicí HR se zastavil odpal tuším, že Phillipse, takže to mohlo opravdu skončit váhrou Reds.

1-2 LossDalším zápasem, který mi padl do oka je zápas na zrekonstruovaném Airlingtonu domácích Rangers proti Indians. Za Indians totiž bude startovat Cliff Lee a ten byl v přípravě opravdu tragický (0-3 a 12.46 ERA). Nedařilo se ani týmu, což se nedá říct o Rangers, ti patřili k nejlepším a skórovali mnoho bodů.

Rangers ML
2.03 / fair 1.7
pinnacle
2/10

Ještě se mi zalíbil handicap na Rangers, protože ta jejich pálka umí nasázet soupeři spoustu bodů.

Rangers ARL -1.5
2.87 / fair 2.10
pinnacle
1/10

EDIT: CLiff Lee potvrdil mizernou formu z přípravy a Rangers zvítězili o parník.

9-1 WIN

Příspěvky (0)


Nejsi přihlášen(a).


Související článkyÚVOD
TIPY NA SÁZENÍ
MONITORING PLACENÝCH TIPŮ
SÁZKOVÉ KANCELÁŘE
ŽIVÉ PŘENOSY

Zabezpečeno SSL certifikátem AlpiroSSL
ČLÁNKY
STRATEGIE SÁZENÍ
PROGRAMY
FÓRUM
KONTAKT
PODMÍNKY A GDPR FREE
Chceš se naučit sázet     Jak začít sázet
Online sázkové kanceláře - TOP10 podle sázkařů
Kde se dá legálně sázet
MAXITIP
TIPSPORT
FORTUNA
CHANCE

Pro webmastery Přidej si ikonku Bet-universe.

Mapa stránek


BET-UNIVERSE.COM (C) Anibal 2007-2020 Verifikace tipů - Tento web má pouze informativní charakter. Obsah stránek je určen pouze osobám starším 18 let. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování autorských článků je bez souhlasu autora zakázáno. Online podpora. V případě dotazů mne (Anibal - administrátor) neváhejte kontaktovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít