MLB - O/U sázky 8.6.

TIPY A ANALÝZY              


Dvojzápasy vycházejí poměrně často underově a dnes se jeden takový hraje. V odpoledním zápase, tj. GAME 1 se představí White Sox proti Tigers. Chicago to doma vůbec "nepálí" a já doufám, že ještě chvíli nebude. Na kopci bude levák Clayton Richard a proti levákům to zase nejde Detroitu. Takže se dá očekávat underový zápas. Hranice 9.5 se mi zdá příliš vysoká a spokojím se s hranicí 9 bodů v lepším kurzu.

UNDER 9 @ 2.23 pinnacle 2/10

fair hranice 8.5 v kurzu 1.9

Ještě přidám tip na zápas Cardinals - Rockies. Zamlouvá se mi rovněž UNDER 9, neboť všechny tři předchozí zápasy série skončily OVEREM, což se při tragické koncovce domácích stalo jen díky hostům. Dnes bude na kopci Marquis s Thompsonem a čekám spíše těsné skóre s málo body. Již včera padlo jen 9 bodů a to díky bullpenu. Nadhazovači Cards nejsou tak tragický, aby čtyřikrát po sobě pustili tolik doběhů.

Příspěvky (0)


Nejsi přihlášen(a).


Související článkyÚVOD
TIPY NA SÁZENÍ
MONITORING PLACENÝCH TIPŮ
SÁZKOVÉ KANCELÁŘE
ŽIVÉ PŘENOSY

Zabezpečeno SSL certifikátem AlpiroSSL
ČLÁNKY
STRATEGIE SÁZENÍ
PROGRAMY
FÓRUM
KONTAKT
PODMÍNKY A GDPR FREE
Chceš se naučit sázet     Jak začít sázet
Online sázkové kanceláře - TOP10 podle sázkařů
Kde se dá legálně sázet
MAXITIP
TIPSPORT
FORTUNA
CHANCE

Pro webmastery Přidej si ikonku Bet-universe.

Mapa stránek


BET-UNIVERSE.COM (C) Anibal 2007-2020 Verifikace tipů - Tento web má pouze informativní charakter. Obsah stránek je určen pouze osobám starším 18 let. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování autorských článků je bez souhlasu autora zakázáno. Online podpora. V případě dotazů mne (Anibal - administrátor) neváhejte kontaktovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít