RSS pick alert u tipů na sázení

TIPY A ANALÝZY              


Chcete sázet tipy prezentované na tomto webu v sekci Tipy na sázení, ale nestíháte kontrolovat stránky ? Pak jistě uvítáte novou službu na sledování tipů tzv. RSS tipy na sázení RSS pick alert.

Pokud používáte nějakou čtečku RSS kanálů, tak si do ní můžete přidat adresu pro odběr všech tipů Bet-universe.com https://www.bet-universe.com/rss/rss-tipy.php nebo si najeďte na profil tipéra a tam naleznete odkaz pro odběr aktivních tipů.

Odebírání novinek pomocí RSS kanálů dneska zvládají všechny chytré mobily nebo tablety díky aplikacím na čtení novinek nebo díky emailovému klientu např. Mozilla Thunderbird, možností je opravdu mnoho.

 

RSS kanál pro odběr tipů je ve verzi 0.92, kterou umí číst každá RSS čtečka.

 

A proč není Pick alert řešen zasíláním notifikací na email ? Je to z důvodu spolehlivosti této služby. Notifikace na email není 100% spolehlivá a je závislá na poskytovateli emailových služeb, nastavení SPAM/Blacklistu atd. U RSS čtení tipů si můžete sami zvolit frekvenci čtení tipů a případně pracovní dobu, ve které chcete tipy kontrolovat.


Příspěvky (0)


Nejsi přihlášen(a).


Související článkyÚVOD
TIPY NA SÁZENÍ
MONITORING PLACENÝCH TIPŮ
SÁZKOVÉ KANCELÁŘE
ŽIVÉ PŘENOSY

Zabezpečeno SSL certifikátem AlpiroSSL
ČLÁNKY
STRATEGIE SÁZENÍ
PROGRAMY
FÓRUM
KONTAKT
PODMÍNKY A GDPR FREE
Chceš se naučit sázet     Jak začít sázet
Online sázkové kanceláře - TOP10 podle sázkařů
Kde se dá legálně sázet
MAXITIP
TIPSPORT
FORTUNA
CHANCE

Pro webmastery Přidej si ikonku Bet-universe.

Mapa stránek


BET-UNIVERSE.COM (C) Anibal 2007-2020 Verifikace tipů - Tento web má pouze informativní charakter. Obsah stránek je určen pouze osobám starším 18 let. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování autorských článků je bez souhlasu autora zakázáno. Online podpora. V případě dotazů mne (Anibal - administrátor) neváhejte kontaktovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít