Sázení MLB na začátku sezóny

JAK SÁZET MLB              


Po 5 měsících pauzy se na konci března rozbíhá nová baseballová sezóna MLB 2008. Zkušení sázkaři nedoporučují sázet mnoho zápasů hned na začátku sezóny. Celkem se odehraje 2430 zápasů a během sezóny bude mnoho sázkových příležitostí. Je dobré počkat pár týdnů se sázením od startu MLB nebo se zaměřit jen na málo sázené týmy. Kurzy jsou většinou založeny na výkonech z minulé sezóny a během dubna se dá najít mnoho hodnotných kurzů.

Nesázejte na nováčky v pozici startera. Mnoho mladíků odhází skvěle jarní přípravu, můžou to být médii vychvalované budoucí hvězdy, ale jakmile naskočí do ostrých zápasů MLB a nepovede se jim pár zápasů, může to zanechat následky a mladíci pak budou podávat špatné výkony.

Sledujte počasí. Přechody mezi studeným a horkým klimatem dělají problémy hlavně nadhazovačům. Během prvního měsíce je počasí velmi důležité. Technických nadhazovačům dělá problém chladné avlhké počasí, silovým nadhazovačům se v takovém počasí daří více. Při špatných povětrnostních podmínkách se daří silovým nadhazovačům a to pak může vést k překvapivým výhrám.

Hrajte série. Nikdy nesázejte proti výherní sérii a také nikdy nesázejte na tým během série proher. Týmy mají v dubnu často série. Pokud chcete sázet během dubna, tak se ujistěte, že tým vyhrál poslední zápas. A obráceně, proti týmu sázejte jen pokud prohrál poslední zápas.

Více o sázení MLB naleznete v kategorii JAK NA MLB

Příspěvky (0)


Nejsi přihlášen(a).


Související články


MLB 2014 online, predikce počtu výher, tipy na sázení a kde sledovat zápasy MLB na internetu


MLB 2012

MLB 2012

ÚVOD
TIPY NA SÁZENÍ
MONITORING PLACENÝCH TIPŮ
SÁZKOVÉ KANCELÁŘE
ŽIVÉ PŘENOSY

Zabezpečeno SSL certifikátem AlpiroSSL
ČLÁNKY
STRATEGIE SÁZENÍ
PROGRAMY
FÓRUM
KONTAKT
PODMÍNKY A GDPR FREE
Chceš se naučit sázet     Jak začít sázet
Online sázkové kanceláře - TOP10 podle sázkařů
Kde se dá legálně sázet
MAXITIP
TIPSPORT
FORTUNA
CHANCE

Pro webmastery Přidej si ikonku Bet-universe.

Mapa stránek


BET-UNIVERSE.COM (C) Anibal 2007-2020 Verifikace tipů - Tento web má pouze informativní charakter. Obsah stránek je určen pouze osobám starším 18 let. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování autorských článků je bez souhlasu autora zakázáno. Online podpora. V případě dotazů mne (Anibal - administrátor) neváhejte kontaktovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít