Sázení MLB na začátku sezóny

Po 5 měsících pauzy se na konci března rozbíhá nová baseballová sezóna MLB 2008. Zkušení sázkaři nedoporučují sázet mnoho zápasů hned na začátku sezóny. Celkem se odehraje 2430 zápasů a během sezóny bude mnoho sázkových příležitostí. Je dobré počkat pár týdnů se sázením od startu MLB nebo se zaměřit jen na málo sázené týmy. Kurzy jsou většinou založeny na výkonech z minulé sezóny a během dubna se dá najít mnoho hodnotných kurzů.

Nesázejte na nováčky v pozici startera. Mnoho mladíků odhází skvěle jarní přípravu, můžou to být médii vychvalované budoucí hvězdy, ale jakmile naskočí do ostrých zápasů MLB a nepovede se jim pár zápasů, může to zanechat následky a mladíci pak budou podávat špatné výkony.

Sledujte počasí. Přechody mezi studeným a horkým klimatem dělají problémy hlavně nadhazovačům. Během prvního měsíce je počasí velmi důležité. Technických nadhazovačům dělá problém chladné avlhké počasí, silovým nadhazovačům se v takovém počasí daří více. Při špatných povětrnostních podmínkách se daří silovým nadhazovačům a to pak může vést k překvapivým výhrám.

Hrajte série. Nikdy nesázejte proti výherní sérii a také nikdy nesázejte na tým během série proher. Týmy mají v dubnu často série. Pokud chcete sázet během dubna, tak se ujistěte, že tým vyhrál poslední zápas. A obráceně, proti týmu sázejte jen pokud prohrál poslední zápas.

Více o sázení MLB naleznete v kategorii JAK SÁZET MLB.


Doporučujeme