MLB 2013

JAK SÁZET MLB              


MLB 2013

Letos se koná během jarní přípravy World Baseball Classic, které se účastní 28 států a nechybí zde ani hráči MLB. Sezóna MLB bude zahájena v neděli 31. března 2013 zápasem mezi Houston Astros a Texas Rangers. Na všech 30 týmu čeká porce 162 zápasů v základní části a do play-off postoupí stejně jako loni 10 týmů (vítězové divizí + 2 týmy z každé ligy na Wild card z druhých míst). Základní část skončí 29. září (o pět dní dříve než loni). 

 

Novinky

 

Změny po přechodu Houston Astros z NL-Central do AL-West

 

Astros se letos poprvé představí v Americké lize. Poprvé tak bude stejný počet 15 týmů v Americké i Národní lize a ve všech šesti divizích bude 5 týmů. Každý tým letos odehraje celkem 19 zápasů proti divizním rivalům. Divizní zápasy se budou hrát v sériích doma a venku po 3 zápasech, celkem tedy 6 zápasů proti jednomu soupeři z divize. Nenastane tak situace z loňska, kdy např. Cardinals hráli 15x  proti Pirates. 

 

Interligové zápasy budou každý den

 

Každý hrací den se bude hrát nějaký zápas podle pravidel Interleague. První zápas mezi týmy NL a AL se bude konat již 1. dubna (Reds-Angels). Výhry a prohry se normálně započítávají do tabulky, ale oproti předchozím rokům už nebude pro takovéto zápasy vyhrazen přesný termín v sezóně. 

 

Jak sázet MLB

 

Pro úspěšné sázení MLB je důležité znát hráče a sledovat zápasy. Všechny zápasy se vysílají živě na MLB.COM a lze je sledovat za poplatek cca 2200 Kč/rok. MLB nabízí mnoho statistik, ale za důležité statistiky pro sázení lze považovat jen některé. Pokud má některý nadhazovač vysoké číslo ERA, neznamená to vůbec nic, to platí zejména pro začátek sezóny. U pálkařů zase nízké AVG neznamená, že není pálkař užitečný pro tým. Pro sázení na MLB obecně platí, že nejvýhodnější sázky jsou na výhry outsiderů. Nejlepší sázkové kurzy na MLB nabízí Pinnacle Sports.

 

Tipy

 

Inspirace na sázení najdete v sekci Tipy na MLB.


Příspěvky (0)


Nejsi přihlášen(a).


Související články


MLB 2014 online, predikce počtu výher, tipy na sázení a kde sledovat zápasy MLB na internetu


MLB 2012

MLB 2012

ÚVOD
TIPY NA SÁZENÍ
MONITORING PLACENÝCH TIPŮ
SÁZKOVÉ KANCELÁŘE
ŽIVÉ PŘENOSY

Zabezpečeno SSL certifikátem AlpiroSSL
ČLÁNKY
STRATEGIE SÁZENÍ
PROGRAMY
FÓRUM
KONTAKT
PODMÍNKY A GDPR FREE
Chceš se naučit sázet     Jak začít sázet
Online sázkové kanceláře - TOP10 podle sázkařů
Kde se dá legálně sázet
MAXITIP
TIPSPORT
FORTUNA
CHANCE

Pro webmastery Přidej si ikonku Bet-universe.

Mapa stránek


BET-UNIVERSE.COM (C) Anibal 2007-2020 Verifikace tipů - Tento web má pouze informativní charakter. Obsah stránek je určen pouze osobám starším 18 let. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování autorských článků je bez souhlasu autora zakázáno. Online podpora. V případě dotazů mne (Anibal - administrátor) neváhejte kontaktovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít