MLB 2014

MLB 2014

22. a 23. března začíná zahajovacím dvouzápasem sezóna MLB 2014. Otevírací série nejkvalitnější baseballové soutěže na světě se bude hrát až v Austrálii. V Sydney se utkají týmy Los Angeles Dodgers a Arizona Diamondbacks. Další zápasy jsou na programu od 30. března.

 

Predikce MLB 2014

 

Accuscore.com zveřejnil svoje predikce sezóny MLB. V tabulce níže můžete vidět v prvním sloupci predikovaný počet výher podle Accuscore, v druhém sloupci je počet stanovený bookmakery a ve třetím je tip založený na srovnání obou sloupců.

 

Zdroj: Accuscore.com

 

Podle bookmakerů je letošním největším favoritem tým Los Angeles Dodgers. Dodgers loni došli až do semifinále play-off a patří k nejbohatším týmům MLB. Mezi silné týmy mají patřit také Detroit Tigers, St. Louis Cardinals (finalista MLB 2013), Washington Nationals a Boston Red Sox (vítěz MLB 2013). Ale jak bývá pravidlem, během dlouhé sezóny dochází ke zraněním, přestupům a na konci sezóny síla týmů může být úplně jiná.

 

Tipy na sázení najdete v sekci Tipy na MLB. MLB je na sázení specifická soutěž, hodně velkou roli zde hrají série a vyplatí se sázet na outsidery. Je třeba mít na paměti, že i nejlepší týmy MLB prohrají za sezónu 30-40% zápasů. Nejlepší kurzy na MLB nabízí . Na živé sázení se vyplatí vyzkoušet .

 

Všechny zápasy MLB 2014 můžete sledovat na MLB.TV (předplatné na rok stojí 129.99 USD). V rubrice Jak sázet MLB si můžete přečíst informace o sázení na MLB.


Doporučujeme