MLB 2014

JAK SÁZET MLB              


MLB 2014

22. a 23. března začíná zahajovacím dvouzápasem sezóna MLB 2014. Otevírací série nejkvalitnější baseballové soutěže na světě se bude hrát až v Austrálii. V Sydney se utkají týmy Los Angeles Dodgers a Arizona Diamondbacks. Další zápasy jsou na programu od 30. března.

 

Predikce MLB 2014

 

Accuscore.com zveřejnil svoje predikce sezóny MLB. V tabulce níže můžete vidět v prvním sloupci predikovaný počet výher podle Accuscore, v druhém sloupci je počet stanovený bookmakery a ve třetím je tip založený na srovnání obou sloupců.

 

Accuscore predikce MLB 2014

Zdroj: Accuscore.com

 

Podle bookmakerů je letošním největším favoritem tým Los Angeles Dodgers. Dodgers loni došli až do semifinále play-off a patří k nejbohatším týmům MLB. Mezi silné týmy mají patřit také Detroit Tigers, St. Louis Cardinals (finalista MLB 2013), Washington Nationals a Boston Red Sox (vítěz MLB 2013). Ale jak bývá pravidlem, během dlouhé sezóny dochází ke zraněním, přestupům a na konci sezóny síla týmů může být úplně jiná.

 

Tipy na sázení najdete v sekci Tipy na MLB. MLB je na sázení specifická soutěž, hodně velkou roli zde hrají série a vyplatí se sázet na outsidery. Je třeba mít na paměti, že i nejlepší týmy MLB prohrají za sezónu 30-40% zápasů. Nejlepší kurzy na MLB nabízí . Na živé sázení se vyplatí vyzkoušet .

 

Všechny zápasy MLB 2014 můžete sledovat na MLB.TV (předplatné na rok stojí 129.99 USD). V rubrice Jak sázet MLB si můžete přečíst informace o sázení na MLB.


Příspěvky (0)


Nejsi přihlášen(a).


Související články


MLB 2012Novinky MLB 2013, změny po přechodu Houston Astros do Americké ligy, interligové zápasy každý den, tipy


MLB 2012ÚVOD
TIPY NA SÁZENÍ
MONITORING PLACENÝCH TIPŮ
SÁZKOVÉ KANCELÁŘE
ŽIVÉ PŘENOSY

Zabezpečeno SSL certifikátem AlpiroSSL
ČLÁNKY
STRATEGIE SÁZENÍ
PROGRAMY
FÓRUM
KONTAKT
PODMÍNKY A GDPR FREE
Chceš se naučit sázet     Jak začít sázet
Online sázkové kanceláře - TOP10 podle sázkařů
Kde se dá legálně sázet
MAXITIP
TIPSPORT
FORTUNA
CHANCE

Pro webmastery Přidej si ikonku Bet-universe.

Mapa stránek


BET-UNIVERSE.COM (C) Anibal 2007-2020 Verifikace tipů - Tento web má pouze informativní charakter. Obsah stránek je určen pouze osobám starším 18 let. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování autorských článků je bez souhlasu autora zakázáno. Online podpora. V případě dotazů mne (Anibal - administrátor) neváhejte kontaktovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít