O/U sázky MLB - červen 09

JAK SÁZET MLB              


Jelikož se při sázení MLB zaměřuji na sázení O/U, tj. na počet bodů, tak zde přiblížím aktuální formy týmů a nějaké výcucy ze statistik, což považuji pro sázení na počet bodů za nejdůležitější.

Jako první je potřeba zmínit, že více bodů padá v Americké lize díky pravidlu o DH.

Asi nejdůležitější statistikou je pro mě Ballpark OPS, což je vlastně číslo sečtené ze dvou statistik (OBP + SLG). OBP (On Base Percentage) a SLG (SLugging Percentage) vypovídá o tom, jak často se pálkaři dostávají na mety a kolik nadhozů bylo trefeno pálkařem.

Nejlepší OPS má stadion NY Yankees .844, stadion Texas Rangers má OPS .837 a třetím nejlepším je stánek Baltimore Orioles .822. Nad 800 bodů jsou momentálně také Philadelphia, Boston a Colorado.

Nejhorší OPS má San Diego .665 následované Seattlem .685 a překvapivě i Chicagem White Sox .685. White Sox jsou ale tak nízko nejspíše jen dočasně, protože podle dlouhodobých statistik patří spíše k těm "hitting friendly ballparks". Další mizerné OPS má také Atlanta, Oakland a St.Louis.

Aktuálním trendem je spíše UNDER. Zatímco první měsíc sezóny padnul OVER zhruba v 54%, v červnu to bude asi opačně. Za posledních 7 dní je poměr O-U 46/54. Takže se zaměřím spíše na sázení UNDERů. Sázka na UNDER má oproti OVERu nevýhodu v tom, že to prostě občas pohnojí někdo z bullpenu.

Podle statistik dávají největší šance pro UNDER domácí zápasy San Diega, Seattlu, Chicaga White Sox, Atlanty, Oaklandu a St.Louis. Ve statistice bullpenů si vybrané týmy vedou následovně: 6. Seattle 3.61 ERA, 8. Chicago White Sox 3.69 ERA, 10. St.Louis 3.92 ERA, 12. San Diego 4.10 ERA, 14. Oakland 4.14 a 17. Atlanta 4.26 ERA.

Příspěvky (0)


Nejsi přihlášen(a).


Související články


MLB 2014 online, predikce počtu výher, tipy na sázení a kde sledovat zápasy MLB na internetu


MLB 2012

MLB 2012

ÚVOD
TIPY NA SÁZENÍ
MONITORING PLACENÝCH TIPŮ
SÁZKOVÉ KANCELÁŘE
ŽIVÉ PŘENOSY

Zabezpečeno SSL certifikátem AlpiroSSL
ČLÁNKY
STRATEGIE SÁZENÍ
PROGRAMY
FÓRUM
KONTAKT
PODMÍNKY A GDPR FREE
Chceš se naučit sázet     Jak začít sázet
Online sázkové kanceláře - TOP10 podle sázkařů
Kde se dá legálně sázet
MAXITIP
TIPSPORT
FORTUNA
CHANCE

Pro webmastery Přidej si ikonku Bet-universe.

Mapa stránek


BET-UNIVERSE.COM (C) Anibal 2007-2020 Verifikace tipů - Tento web má pouze informativní charakter. Obsah stránek je určen pouze osobám starším 18 let. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování autorských článků je bez souhlasu autora zakázáno. Online podpora. V případě dotazů mne (Anibal - administrátor) neváhejte kontaktovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít