Na jaké koně sázet v MLB ?

JAK SÁZET MLB              


Sezóna je v plném proudu už více než měsíc a myslím, že je správný čas se podívat na to, kdo má momentálně dobrou formu a vyplatí se ho sledovat.

V celkovém pořadí mají nejlepší bilanci výher a proher LA Dodgers 37-19, Philadelphia 32-20 a z menším odstupem i divizní rivalové Boston Red Sox 32-22 a NY Yankees 32-22. Za zmínku stojí i dobré výkony Texas Rangers s bilancí 31-22.

Nejlepším týmem v domácím prostředí jsou LA Dodgers 20-7 a nejlepším týmem "venku" je úřadující šampión Philadelphia s fantastickou bilancí 20-6.

Já osobně považuji za důležitou statistiku počet skórovaných bodů a v tomto žebříčku jsou aktuálně nejlepším týmem loňský finalista Tampa Bay Rays se 312 body. Jen o dva body hůře jsou na tom NY Yankees se 310 body a až za nimi jsou LA Dodgers s 296 body. Tady je vidět, že Dodgers mají kvalitnější výkony na kopci než Tampa Bay či NY Yankees a díky tomu vyhrávají více zápasů.

Druhým nejdůležitějším faktorem je "nadhoz". Asi nejdůležitějším číslem je týmové ERA. V této statistice si nejlépe vedou St.Louis Cardinals s 3.59 ERA a druhým nejlepším týmem jsou LA Dodgers s 3.66 ERA. Za velké překvapení považuji 3.80 ERA u San Francisco Giants. Tým táhne skvělý Matt Cain se 2.27 ERA.

Očekávám i nadále dobré výkony od LA Dodgers a Philadelphie. NY Yankees doplácejí zatím na špatný nadhoz, ale pokud se dostane do formy Chien Ming Wang a CC Sabathia, ostatní startéři z rotace se jistě přidají a Yankees budou k nezastavení. Boston Red Sox mají také problémy s nadhozem. Matsuzaka má slabou bilanci 1-3 a 7.17 ERA a Jon Lester také slabší nevyrovnané výkony s bilancí 4-5 a 5.65 ERA. U Red Sox čekám také zlepšení, útok mají vynikající. A třetím týmem ze silné divize Tampa Bay rovněž slabý nadhoz v úvodu sezóny. Velmi dobře teď háže Jeff Niemann, Matt Garza a také Shields. Zraněného Kazmira dobře zastoupí nováček David Price. Slabší výkony podává Andy Sonnanstine 4-5 a 7.07 ERA. Tampa půjde také nahoru. Nejlépe nadhazující tým St. Louis bohužel doplácí na průměrné výkony lineupu v útoku i obraně a prohrává často těsným rozdílem jednoho nebo dvou bodů. U San Francisca je obrovský rozdíl ve výkonech nadhazovačů a pálkařů. Zatímco nadhoz patří k nejlepším, pálka je nejhorší v počtu skórovaných bodů a s tím související statistikou odpálených homerunů. Giants asi lepší nebudou.

Příspěvky (0)


Nejsi přihlášen(a).


Související články


MLB 2014 online, predikce počtu výher, tipy na sázení a kde sledovat zápasy MLB na internetu


MLB 2012

MLB 2012

ÚVOD
TIPY NA SÁZENÍ
MONITORING PLACENÝCH TIPŮ
SÁZKOVÉ KANCELÁŘE
ŽIVÉ PŘENOSY

Zabezpečeno SSL certifikátem AlpiroSSL
ČLÁNKY
STRATEGIE SÁZENÍ
PROGRAMY
FÓRUM
KONTAKT
PODMÍNKY A GDPR FREE
Chceš se naučit sázet     Jak začít sázet
Online sázkové kanceláře - TOP10 podle sázkařů
Kde se dá legálně sázet
MAXITIP
TIPSPORT
FORTUNA
CHANCE

Pro webmastery Přidej si ikonku Bet-universe.

Mapa stránek


BET-UNIVERSE.COM (C) Anibal 2007-2020 Verifikace tipů - Tento web má pouze informativní charakter. Obsah stránek je určen pouze osobám starším 18 let. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování autorských článků je bez souhlasu autora zakázáno. Online podpora. V případě dotazů mne (Anibal - administrátor) neváhejte kontaktovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít