MLB strategie sázení - díl 1.

JAK SÁZET MLB              


V tomto článku bych chtěl popsat moje zkušenosti se sázením MLB. Postupem času vylepšuji moji strategii pro vybírání tipů na MLB a zaměřuji se především na sázení na počet bodů v zápase (OVER/UNDER). Sezóna 2009 mě zatím vychází krásně. Skončila první polovina sezóny a moje bilance MLB tipů je 39-6-30 se ziskem +19% (+24.89 jednotek). 56% mojich tipů bylo výherních. Udělal jsem ale spoustu chyb, které v budoucnu nemíním opakovat. Např. jsem se moc zaměřoval na zraněné hráče, což byla chyba a stálo mě to nemalé prostředky ze zisku. Tip postavený na tom, že soupeři bude chybět kompletní outfield základní sestavy je špatný a takovým zápasům se budu raději vyhýbat.

Výběr zápasů
Jako zdroj informací používám hlavně server Covers.com a v některých případech dohledávám informace na Yahoo Sports a občas i na ESPN Insider.

Čemu se vyhnout
- nesázet zápasy, ve kterých startuje nováček na kopci
- nesázet zápasy, ve kterých je nejasný start klíčových hráčů

Hodnota kurzu
Velice důležité je sázet jen hodnotné kurzy. V tomto ohledu mám stále velké rezervy, ale přesto jsem udělal velký pokrok. Více o valuebettingu zde

O-U strategie
Jak jsem již psal, zaměřuji se hlavně na sázky O/U. U těchto sázek preferuji sázení na OVER. Je to určitě větší zábava sledovat živě zápas a mít radost z každého doběhu. UNDER je ošemetný v tom, že vám sázka může vycházet až do poslední půlsměny, ale pak si vybere slabší chvilku někdo z bullpenu a sázka je v mžiku prohraná.

Sázky na OVER vybírám podle několika faktorů.

OVER strategie č.1

Předně vybírám zápasy na "Hitting friendly ballparks" (tj. stadiony přátelské k pálkařům jako je Yankee Stadium, Coors Field atd.) Pokud na takovém stadionu v posl. zápasech padalo málo bodů, tak je velká pravděpodobnost, že v tom dalším bude OVER. Pokud je navíc některý ze starterů nezkušený, tak je ta pravděpodobnost ještě vyšší.

Pokračování zde MLB strategie sázení - díl 2.

Příspěvky (0)


Nejsi přihlášen(a).


Související články


MLB 2014 online, predikce počtu výher, tipy na sázení a kde sledovat zápasy MLB na internetu


MLB 2012

MLB 2012

ÚVOD
TIPY NA SÁZENÍ
MONITORING PLACENÝCH TIPŮ
SÁZKOVÉ KANCELÁŘE
ŽIVÉ PŘENOSY

Zabezpečeno SSL certifikátem AlpiroSSL
ČLÁNKY
STRATEGIE SÁZENÍ
PROGRAMY
FÓRUM
KONTAKT
PODMÍNKY A GDPR FREE
Chceš se naučit sázet     Jak začít sázet
Online sázkové kanceláře - TOP10 podle sázkařů
Kde se dá legálně sázet
MAXITIP
TIPSPORT
FORTUNA
CHANCE

Pro webmastery Přidej si ikonku Bet-universe.

Mapa stránek


BET-UNIVERSE.COM (C) Anibal 2007-2020 Verifikace tipů - Tento web má pouze informativní charakter. Obsah stránek je určen pouze osobám starším 18 let. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování autorských článků je bez souhlasu autora zakázáno. Online podpora. V případě dotazů mne (Anibal - administrátor) neváhejte kontaktovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít