MLB strategie sázení - díl 1.

JAK SÁZET MLB              


V tomto článku bych chtěl popsat moje zkušenosti se sázením MLB. Postupem času vylepšuji moji strategii pro vybírání tipů na MLB a zaměřuji se především na sázení na počet bodů v zápase (OVER/UNDER). Sezóna 2009 mě zatím vychází krásně. Skončila první polovina sezóny a moje bilance MLB tipů je 39-6-30 se ziskem +19% (+24.89 jednotek). 56% mojich tipů bylo výherních. Udělal jsem ale spoustu chyb, které v budoucnu nemíním opakovat. Např. jsem se moc zaměřoval na zraněné hráče, což byla chyba a stálo mě to nemalé prostředky ze zisku. Tip postavený na tom, že soupeři bude chybět kompletní outfield základní sestavy je špatný a takovým zápasům se budu raději vyhýbat.

[u]Výběr zápasů[/u]
Jako zdroj informací používám hlavně server Covers.com a v některých případech dohledávám informace na Yahoo Sports a občas i na ESPN Insider.

[u]Čemu se vyhnout[/u]
- nesázet zápasy, ve kterých startuje nováček na kopci
- nesázet zápasy, ve kterých je nejasný start klíčových hráčů

[u]Hodnota kurzu[/u]
Velice důležité je sázet jen hodnotné kurzy. V tomto ohledu mám stále velké rezervy, ale přesto jsem udělal velký pokrok. Více o valuebettingu zde

[u]O-U strategie[/u]
Jak jsem již psal, zaměřuji se hlavně na sázky O/U. U těchto sázek preferuji sázení na OVER. Je to určitě větší zábava sledovat živě zápas a mít radost z každého doběhu. UNDER je ošemetný v tom, že vám sázka může vycházet až do poslední půlsměny, ale pak si vybere slabší chvilku někdo z bullpenu a sázka je v mžiku prohraná.

Sázky na OVER vybírám podle několika faktorů.

[b]OVER strategie č.1[/b]

Předně vybírám zápasy na "Hitting friendly ballparks" (tj. stadiony přátelské k pálkařům jako je Yankee Stadium, Coors Field atd.) Pokud na takovém stadionu v posl. zápasech padalo málo bodů, tak je velká pravděpodobnost, že v tom dalším bude OVER. Pokud je navíc některý ze starterů nezkušený, tak je ta pravděpodobnost ještě vyšší.

Pokračování zde MLB strategie sázení - díl 2.

Příspěvky (0)


Nejsi přihlášen(a).

Související články


MLB 2014 online, predikce počtu výher, tipy na sázení a kde sledovat zápasy MLB na internetu


MLB 2012

MLB 2012Novinky MLB 2013, změny po přechodu Houston Astros do Americké ligy, interligové zápasy každý den, tipy


MLB 2012

MLB