MLB - kde sledovat baseball online ?

JAK SÁZET MLB              


Sledování MLB je možné za paušální poplatek na MLB.TV. Ve standartní kvalitě obrazu to vychází zhruba na 320 korun/měsíc, v HD kvalitě (PREMIUM) cca 420 korun/měsíc. Předplatné je možné zakoupit na celou sezónu, to se cenově vyplatí (cca 2100 korun).

MLB.TV vybírá na každý den jeden zápas a ten je možné sledovat zdarma (označení FREE GAME). Co mám zkušenosti, občas to prostě nestíhá a video je trhané. Určitě se vyplatí investovat do paušálu s možností sledovat zápasy z archivu. MLB.TV také nabízí z každého zápasu zdarma dostupné sestřihy, ve kterých jsou k vidění téměř všechny odpaly a vyautování pálkařů. Sestřihy bývají dostupné druhý den odpoledne u nočních zápasů, u denních zápasů bývají k dispozici již druhý den ráno.

Pokud se Vám nechce za video přenosy platit, existuje několik zahraničních sportovních kanálů (např. Filipíny), kde občas vysílají nějaký zápas, ale většinou bývá kvalita obrazu mizerná.

Variantou video přenosů je grafické online znázornění zápasu, které s nepatrným zpožděním ukazuje, co se děje na hřišti a k tomu přidává online statistiky pálkařů, nadhazovačů a navíc počítačově vypočítanou pravděpodobnost výsledku zápasu podle aktuálního skóre. Nejlepší zpracování má asi ESPN scoreboard. Kliknutím na odkaz Gamecast se Vám otevře nové okno, kde po shlédnutí reklamy můžete ZDARMA sledovat online zápas v grafické podobě. Další dobře propracovaný online přenos nabízí Yahoo scoreboard s funkcí GameChannel. Fantasy hráči to asi znají pod názvem STATTRACKER.

Příspěvky (0)


Nejsi přihlášen(a).


Související články


MLB 2014 online, predikce počtu výher, tipy na sázení a kde sledovat zápasy MLB na internetu


MLB 2012

MLB 2012

ÚVOD
TIPY NA SÁZENÍ
MONITORING PLACENÝCH TIPŮ
SÁZKOVÉ KANCELÁŘE
ŽIVÉ PŘENOSY

Zabezpečeno SSL certifikátem AlpiroSSL
ČLÁNKY
STRATEGIE SÁZENÍ
PROGRAMY
FÓRUM
KONTAKT
PODMÍNKY A GDPR FREE
Chceš se naučit sázet     Jak začít sázet
Online sázkové kanceláře - TOP10 podle sázkařů
Kde se dá legálně sázet
MAXITIP
TIPSPORT
FORTUNA
CHANCE

Pro webmastery Přidej si ikonku Bet-universe.

Mapa stránek


BET-UNIVERSE.COM (C) Anibal 2007-2020 Verifikace tipů - Tento web má pouze informativní charakter. Obsah stránek je určen pouze osobám starším 18 let. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování autorských článků je bez souhlasu autora zakázáno. Online podpora. V případě dotazů mne (Anibal - administrátor) neváhejte kontaktovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít