Kdo se stane Česko-Slovenskou Superstar ?

AKCE SÁZKOVEK              


Televize Nova a televize Markíza přináší na česko-slovenské obrazovky další díl z projektu Superstar. Během půlroku budou postupně vyžazování soutěžící až do samotného finále, které je na programu tuším že 20. prosince 2009. Vítěz soutěže získá nahrávací smlouvu a roční televizní kontrakt na 100 000 eur.

Největším favoritem soutěže je Martin Chódúr s kurzem 1.6, ale jak jistě víte, tato soutěž není jenom o talentu. O vítězi rozhoduje přízeň diváků a počet zaslaných hlasů.

Soutěž dospěla do svého grand-finále. Martin Chodúrje jasným favoritem s kurzem 1.45. Na vítězství Miro Šmajdyje kurz 2.45.

Pokud vsadíte na Chodúra 1000 Kč, vyhrajete 450 Kč. 


Příspěvky (0)


Nejsi přihlášen(a).


Související články
ÚVOD
TIPY NA SÁZENÍ
MONITORING PLACENÝCH TIPŮ
SÁZKOVÉ KANCELÁŘE
ŽIVÉ PŘENOSY

Zabezpečeno SSL certifikátem AlpiroSSL
ČLÁNKY
STRATEGIE SÁZENÍ
PROGRAMY
FÓRUM
KONTAKT
PODMÍNKY A GDPR FREE
Chceš se naučit sázet     Jak začít sázet
Online sázkové kanceláře - TOP10 podle sázkařů
Kde se dá legálně sázet
MAXITIP
TIPSPORT
FORTUNA
CHANCE

Pro webmastery Přidej si ikonku Bet-universe.

Mapa stránek


BET-UNIVERSE.COM (C) Anibal 2007-2020 Verifikace tipů - Tento web má pouze informativní charakter. Obsah stránek je určen pouze osobám starším 18 let. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování autorských článků je bez souhlasu autora zakázáno. Online podpora. V případě dotazů mne (Anibal - administrátor) neváhejte kontaktovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít