Jak vybrat dobrý tip?

JAK SÁZET MLB              


MLB je hodně specifický sport a sázení MLB je odlišné např. od sázení na fotbal. Velkou roli obecně v amerických sportech mají série výher a proher, ale speciálně v MLB můžeme porovnávat mnoho statistických údajů. V tomto článku se pokusím popsat nejdůležitější faktory, které mají váhu při výběru zápasu na vsazení.


Nadhoz (PITCHING)Kvalita nadhazovače se pozná podle statistik, asi nejvíc nám řekne údaj zvaný ERA (Earned Run Average). Nejlepší nadhazovači mají ERA nižší než 3. Např. Roy Oswalt měl v loňské sezóně za 33 zápasů 2.98 ERA. Kolem 3-3,5 je to skvělé číslo a v zápase takový nadhazovač dejme tomu má podíl na predikci 60%. Pozor je třeba si dát i na bullpen, pokud má tým zraněné důležité hráče bullpenu a ERA bullpenu se zhoršuje, je lepší vsadit pouze na první půlku zapasu - 5 innings (1st Half). Např. bullpen Tampy je letos velice slabý. Detroit měl zraněné Rodneyho + Zumayu a bez nich bullpen dokázal prohrát spoustu zápasů. Důležité je sledovat ERA bullpenu, případně LAST3 ERA.


Odpal (HITTING)Dobrým ukazatelem je průměr odpalu doma nebo venku (podle toho kde se hraje), potom LAST10 odpaly a statistika proti levákům nebo pravákům. Např. Cleveland je letos doma výborný proti pravákům, průměr 7.86 bodů na zápas, ale proti levákům pouhých 3.50 a to je velký rozdíl. Velkou hodnotu má OBP (procento získání mety), ten zahrnuje i mety zdarma nebo trefení nadhozem.


Další důležité faktoryPozor na rozhodčí, kteří mají příliš vysoké procento striků (strikes). Pokud je rozhodčí přísný, může trochu pomoct slabším nadhazovačům, kteří hážou velké množství nadhozů mimo strikezónu (ball).


Příspěvky (0)


Nejsi přihlášen(a).


Související články


MLB 2014 online, predikce počtu výher, tipy na sázení a kde sledovat zápasy MLB na internetu


MLB 2012

MLB 2012

ÚVOD
TIPY NA SÁZENÍ
MONITORING PLACENÝCH TIPŮ
SÁZKOVÉ KANCELÁŘE
ŽIVÉ PŘENOSY

Zabezpečeno SSL certifikátem AlpiroSSL
ČLÁNKY
STRATEGIE SÁZENÍ
PROGRAMY
FÓRUM
KONTAKT
PODMÍNKY A GDPR FREE
Chceš se naučit sázet     Jak začít sázet
Online sázkové kanceláře - TOP10 podle sázkařů
Kde se dá legálně sázet
MAXITIP
TIPSPORT
FORTUNA
CHANCE

Pro webmastery Přidej si ikonku Bet-universe.

Mapa stránek


BET-UNIVERSE.COM (C) Anibal 2007-2020 Verifikace tipů - Tento web má pouze informativní charakter. Obsah stránek je určen pouze osobám starším 18 let. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování autorských článků je bez souhlasu autora zakázáno. Online podpora. V případě dotazů mne (Anibal - administrátor) neváhejte kontaktovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít