Jak sledovat MLB 2009 ?

JAK SÁZET MLB              


Blíží se start nové sezóny MLB a pro fanoušky si MLB.TV připravila opět nějaké novinky. Na stránkách MLB.TV najdete registraci. Zde si můžete předplatit sledování zápasů na celou sezónu za 109.95 dolarů v PREMIUM kvalitě. Oproti loňsku šla cena o 10 dolarů dolu. Novinkou bude HD kvalita obrazu, sledování až 4 zápasů najednou a další vychytávky pro hráče fantasy.

MLB.TV si můžete objednat také včetně ESPN Insider za 129.95 dolarů. Dostanete přístup k mnoha informacím, článkům v místních novinách a můžete si online prohlížet magazín (pokud máte nervy na hledání článků a nezajímají vás reklamy).

Jinak ještě dodám, že k zaplacení je nutná kreditní karta a na sledování zápasů samozřejmě kvalitní připojení k internetu.

Příspěvky (0)


Nejsi přihlášen(a).


Související články


MLB 2014 online, predikce počtu výher, tipy na sázení a kde sledovat zápasy MLB na internetu


MLB 2012

MLB 2012

ÚVOD
TIPY NA SÁZENÍ
MONITORING PLACENÝCH TIPŮ
SÁZKOVÉ KANCELÁŘE
ŽIVÉ PŘENOSY

Zabezpečeno SSL certifikátem AlpiroSSL
ČLÁNKY
STRATEGIE SÁZENÍ
PROGRAMY
FÓRUM
KONTAKT
PODMÍNKY A GDPR FREE
Chceš se naučit sázet     Jak začít sázet
Online sázkové kanceláře - TOP10 podle sázkařů
Kde se dá legálně sázet
MAXITIP
TIPSPORT
FORTUNA
CHANCE

Pro webmastery Přidej si ikonku Bet-universe.

Mapa stránek


BET-UNIVERSE.COM (C) Anibal 2007-2020 Verifikace tipů - Tento web má pouze informativní charakter. Obsah stránek je určen pouze osobám starším 18 let. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování autorských článků je bez souhlasu autora zakázáno. Online podpora. V případě dotazů mne (Anibal - administrátor) neváhejte kontaktovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít