NHL se po koronavirové pauze opět rozjíždí

AKTUALITY              


Boje o Stanley Cup začínají. Netradičně v létě. Údajně z ekonomických důvodů se bude dohrávat sezóna, která byla přerušena. Základní část se nedohrála, pokračovat se bude rovnou vyřazovací částí.Finále by se mělo hrát v září a začátek dalšího ročníku NHL byl posunut až na prosinec 2020.

 

Pro sázkaře to znamená rozšíření kurzové nabídky v letních měsících, kdy se toho moc nehraje. Hrát se bude jen ve dvou kanadských městech, takže odpadá výhoda domácího prostředí pro američany. Několik hráčů muselo být v karanténě a tak se dá očekávat, že budou ze začátku nerozehraní.

 

Bude zajímavé sledovat, jestli se podaří ročník dohrát. A jaké bude nasazení hráčů v zápasech bez diváků ?

Pravidla kvalifikace NHL (1.-9.8.2020)

Předkolo play-off hraje 24 týmů NHL.

Play-off bude hrát 16 týmů. Do play-off postoupily přímo 4 nejlepší týmy z obou konferencí (i když se základní část NHL nedohrála, pořadí určil koeficient). Zbylých 8 týmů se musí kvalifikovat z předkola. Přímo postupující týmy mezi sebou hrají o nasazení pro play-off.

 

Sázky na vítěze

Největším favoritem podle bookmakerů je k 9.8.2020 tým Vegas Golden Knights s kurzem 6.50, dalším žhavým favoritem na zisk Stanley Cupu je Colorado Avalanche s kurzem 7.00.

Tipy na NHL Příspěvky (0)


Nejsi přihlášen(a).

Související články
Tipy na sázení ✅ MS v biatlonu 2020, varianty sázek na biatlon, program šampionátu 2020 Anterselva (Antholz)


Biatlon

Sázky online na Tour de France 2020 od 29.8.2020. Živě na TV Tipsport.
Sázky online na tenisové US OPEN 2020, kurzová nabídka a program zápasů
Kde se dá sledovat sport živě, živé výsledky zápasů a online televizní přenosy fotbalu, hokeje, tenisu po internetu, TV Tipsport