NHL se po koronavirové pauze opět rozjíždí

Boje o Stanley Cup začínají. Netradičně v létě. Údajně z ekonomických důvodů se bude dohrávat sezóna, která byla přerušena. Základní část se nedohrála, pokračovat se bude rovnou vyřazovací částí.Finále by se mělo hrát v září a začátek dalšího ročníku NHL byl posunut až na prosinec 2020.

 

Pro sázkaře to znamená rozšíření kurzové nabídky v letních měsících, kdy se toho moc nehraje. Hrát se bude jen ve dvou kanadských městech, takže odpadá výhoda domácího prostředí pro američany. Několik hráčů muselo být v karanténě a tak se dá očekávat, že budou ze začátku nerozehraní.

 

Bude zajímavé sledovat, jestli se podaří ročník dohrát. A jaké bude nasazení hráčů v zápasech bez diváků ?

Pravidla kvalifikace NHL (1.-9.8.2020)

Předkolo play-off hraje 24 týmů NHL.

Play-off bude hrát 16 týmů. Do play-off postoupily přímo 4 nejlepší týmy z obou konferencí (i když se základní část NHL nedohrála, pořadí určil koeficient). Zbylých 8 týmů se musí kvalifikovat z předkola. Přímo postupující týmy mezi sebou hrají o nasazení pro play-off.

 

Sázky na vítěze

Největším favoritem podle bookmakerů je k 9.8.2020 tým Vegas Golden Knights s kurzem 6.50, dalším žhavým favoritem na zisk Stanley Cupu je Colorado Avalanche s kurzem 7.00.

Tipy na NHL 


Doporučujeme