NHL 2013 - tipy na nejlepší hokejovou ligu světa

AKTUALITY              


Po 119 dnech stávky se majitelé klubů a hráči dohodli na nové 8-leté kolektivní smlouvě a zkrácený ročník NHL 2013 začne 19. ledna. Kalendář zápasů NHL 2013 najdete na stránkách NHL.com. Play-off začne až 30. dubna (o 14 dní později oproti normálu) a bude se hrát až do konce června. 

 

Jak sázet NHL ?

 

Celkový počet zápasů zkrácené sezóny byl stanoven na 48 zápasů a bude hrát roli při sázení na počet branek (over/under). V nezkrácené hlavní části se hraje na 82 zápasů. Týmy budou mít pravděpodobně méně času na regeneraci, tempo hry bude pomalejší a nemuselo by padat moc branek. Ale to ukážou až první zápasy sezóny.

 

Kde sledovat zápasy ?

 

TV Nova bude vysílat 8 zápasů NHL týdně (placený kanál Nova Sport+bezplatný kanál Fanda). Na internetu bude možné sledovat online přenosy na VOYO.CZ. ČT Sport bude vysílat sestřihy v magazínu NHL.

 

Favorité - na koho sázet

 

Letos to budou New York Rangers, Boston Bruins, Pittsburgh Penguins a Philadephia Flyers ve Východní konferenci. Chicago Blackhawks, San José Sharks, Vancouver Canucks a St. Louis Blues v Západní konferenci.

 

Na začátku sezóny mohou mít výhodu týmy Chicago a Boston, které před sezónou udělali nejméně změn v sestavě a budou tak potřebovat pravděpodobně méně času na sehrání.

 

Tipy

 

Pokud se chcete inspirovat při sázení, tipy zdejších tipérů najdete v sekci Tipy na NHL.

 Příspěvky (0)


Nejsi přihlášen(a).


Související články


Tipy na sázení ✅ MS v biatlonu 2020, varianty sázek na biatlon, program šampionátu 2020 Anterselva (Antholz)


Biatlon

Kde se dá sledovat sport živě, živé výsledky zápasů a online televizní přenosy fotbalu, hokeje, tenisu po internetu, TV Tipsport
Tipy na sázení ✅ pro mistrovství světa juniorů v ledním hokeji 2020 a kurzová nabídka turnaje