Kurzy na NHL 2015/2016

AKTUALITY              

Základní část NHL začne 7.10.2015 a měla by skončit 9.4.2016. Formát základní části zůstává nezměněn, každý tým odehraje 82 utkání. Novinkou bude herní systém při prodloužení zápasu.

 

Novinka - prodloužení 3 na 3

 

V případě nerozhodného stavu po 60 minutách hry bude následovat prodloužení, které budou hrát pouze 3 hráči v poli na obou stranách, tzn. o jednoho méně než bylo zvykem. To by mělo přinést rychlejší rozhodnutí zápasu a méně zápasů by tak mělo končit na samostatné nájezdy.

 

Chicago Blackhawks favoritem NHL

 

Bookmakeři nejvíce favorizují Chicago s kurzem 9.50 na zisk Stanley Cupu. Blackhawks patří již několik roků po sobě k nejlepším klubům v NHL, Stanley Cup vyhráli loni a také v letech 2013 a 2010. Za Chicago hraje také český obránce Michal Rozsíval. Kdo by měl jestřábům prohnat pérka ? Tak zajisté Anaheim Ducks s kurzem 11.0, některé sázkové kanceláře dokonce favorizují Anaheim před Chicagem. A také Tampa Bay Lightning s kurzem 12.30. Dalšími kluby, které je třeba zmínit jsou New York Rangers a Pittsburgh Penguins.

 

Arizona Coyotes outsiderem

 

Největším outsiderem NHL podle bookmakerů budou kojoti z Arizony s kurzem 176.0 a dále mezi slabé týmy by měli patřit Carolina Hurricanes, Buffalo Sabres, New Jersey Devils a Toronto Maple Leafs.

 

Další zajímavosti NHL

 

Na startu NHL by se mělo představit zhruba třicet českých hráčů, během sezóny by to mohlo být až 40 hráčů. 

 

Tipy na NHL

 

Inspiraci na sázení najdete v sekci TIPY NA NHL.Příspěvky (0)


Nejsi přihlášen(a).

Související články


rozdělení týmů do divizí, diváci, jak ovlivní koronavirus NHL
Tipy na sázky mistrovství světa juniorů v hokeji 2021 U20, jak sázet, program a skupiny turnaje, letos nikdo nesestoupí do nižších soutěží.
Tipovačka na biatlon zdarma, tipněte složení TOP6 na závodech v Hochfilzenu a vyhrajte hodnotné ceny u sázkových kanceláří Tipsport nebo Chance


Tipy na sázení ✅ MS v biatlonu 2020, varianty sázek na biatlon, program šampionátu 2020 Anterselva (Antholz)


Biatlon