Tipy na sázení Tour de France 2021: Pogačar nebo Roglič ?

uploaded picture
Tour de France 2021 začíná již v čevnu. Od soboty 26. června do neděle 18. července můžete sledovat exkluzivně živé stramy všech etap na TV Tipsport.


Tip na celkového vítěze


Podle kurzové nabídky je favoritem na vítězství obhájce Tadej Pogačar s velice nízkým kurzem 2.50. Další slovinec Primož Roglič s kurzem 2.90 je také obrovským favoritem na žlutý trikot. S velkým odstupem následuje Gerraint Thomas (kurz 6.00) a dále Richard Carapaz (kurz 9.00).


Mě se líbí hodnotný kurz na Carapaze, vítěze poslední "zkoušky formy" před Tour v závodě Okolo Švýcarska. Vítězství někoho dalšího už by bylo překvapením, ale kdo loni čekal vítězství Pogačara ? Pro zajímavost kurz na Mathieho Van Der Poola je 101.00.


Tip na vítěze bílého trikotu


Tady je jasný favorit Tadej Pogačar s kurzem 1.35, zároveň je favoritem na žlutý trikot. Zajímavá mi přijde sázka, pokud by Tadej nedojel do cíle, další v pořadí David Gaudu kurz 4.50 nebo já volím hodnotný kurz 10.00 na Lucas Hamilton.


DALŠÍ TIPY NAJDETE V RUBRICE: Tipy na cyklistiku


Program Tour de France 2021


Na programu je 21 etap, v tom na jezdce čekají dva volné dny (po 9. a 15. etapě). Nejdelší bude 7. etapa s 249 kilometry a je označena jako kopcovitá. Individuální časovky jsou na programu dvě (5. a 20. etapa).


Sledujte novinky na oficiálních strákách https://www.letour.fr/en/Doporučujeme