Tipy a sázky na LOH - Rio 2016

Olympijské hry Rio 2016Letní olympijské hry 2016 se konají v termínu 5. - 21. srpna 2016. Místo konání Rio de Janeiro, Brazílie, Jižní Amerika. Závodit se bude ve 28 sportech a rozdávat se bude 306 sad medailí. Sázkové kanceláře samozřejmě nabízejí kurzové sázky i live sázky na olympijské hry. Kromě klasických sázek na výhry např. fotbalu, basketbalu, tenisu, baseballu, volejbalu, házené se dá sázet také na počet medailí pro ČR, hodnocení zemí a spoustu dalších sázek, které na jiných turnajích nemáte možnost vsadit. Při tak velkém množství nabízených sázek je velice pravděpodobné, že bookmakeři občas někde ulítnou s kurzem a najdou se hodnotné sázky.

 

Sázky na olympijský fotbal

 

Fotbalový turnaj v rámci OH má 16 týmů ve 4 skupinách po čtyřech týmech, do čtvrtfinále postupují první dva týmy. Obhájcem titulu z Londýna 2012 jsou muži Mexiko a ženy USA. Ženy mají jen 12 týmů. Novinkou bude jestřábí oko - video na posouzení gólů a možnost vystřídat 4. hráče během prodloužení. Sázet se dá na výhry, postup atd, ale pozor, u mužů jsou týmy okleštěné o nejlepší hráče nad 23 let, smí nastoupit pouze 3 výjimečně. 

 

Olympijský tenisový turnaj

 

Podobně jako fotbalový turnaj nebude ani tenisový turnaj ukázkou top hráčů. Do Ria se nechystá hned 10 hráčů z první dvacítky okruhu ATP (např. Federer-zranění, Wawrinka, Raonic, Berdych). Bude se hrát na betonovém povrchu. A z ženské top 20 bude chybět 5 hráček (Halep, Azarenka). A další se odhlašují. Tenisté na olympijských hrách v Riu nedostanou žádné body do žebříčků.

 

Kolik medailí získá Česká republika na OH 2016

 

Jakou formu budou mít sportovci v době konání her je těžké posoudit, všichni ladí formu právě na den konání jejich disciplíny, konkurence je obrovská. Pro připomenutí Londýn 2012 - 4 zlaté, 3 stříbrné a 3 bronzové medaile - celkem tedy 10 medailí. V Pekingu jich bylo jen 6. jasným favoritem na největší počet medailí je USA, pak Čína a následuje Rusko. Z českých nadějí můžeme jmenovat kandidáty na medaile např. O. Synek - skif, J. Prskavec - vodní slalom K1 muži, J. Dostál a M. Fuchsa - rychlostní kanoistika, J. Krpálek - judo, B. Špotáková - oštěp, J. Kulhavý - cyklistika cross country. Překvapit mohou mladí atleti např. Anežka Drahotová-chůze, Michaela Hrubá (skok do výšky), Adam Sebastian Helcelet (desetiboj). Pravděpodobně bude medailí méně než v Londýně, podle bookmakerů tak 8-9 medailí pro Česko.

 

PROGRAM A VÝSLEDKY RIO 2016 »

 

Olympijské sázkařské tipy najdete na tomto webu v sekci TIPY NA SÁZENÍ, je to rozdělené podle sportů. Na televizní vysílání z olympijských her má práva Česká televize, lze sledovat také online na webu. 

 

Doporučujeme