Tipy a sázky na LOH - Rio 2016

AKTUALITY              


Olympijské hry Rio 2016Letní olympijské hry 2016 se konají v termínu 5. - 21. srpna 2016. Místo konání Rio de Janeiro, Brazílie, Jižní Amerika. Závodit se bude ve 28 sportech a rozdávat se bude 306 sad medailí. Sázkové kanceláře samozřejmě nabízejí kurzové sázky i live sázky na olympijské hry. Kromě klasických sázek na výhry např. fotbalu, basketbalu, tenisu, baseballu, volejbalu, házené se dá sázet také na počet medailí pro ČR, hodnocení zemí a spoustu dalších sázek, které na jiných turnajích nemáte možnost vsadit. Při tak velkém množství nabízených sázek je velice pravděpodobné, že bookmakeři občas někde ulítnou s kurzem a najdou se hodnotné sázky.

 

Sázky na olympijský fotbal

 

Fotbalový turnaj v rámci OH má 16 týmů ve 4 skupinách po čtyřech týmech, do čtvrtfinále postupují první dva týmy. Obhájcem titulu z Londýna 2012 jsou muži Mexiko a ženy USA. Ženy mají jen 12 týmů. Novinkou bude jestřábí oko - video na posouzení gólů a možnost vystřídat 4. hráče během prodloužení. Sázet se dá na výhry, postup atd, ale pozor, u mužů jsou týmy okleštěné o nejlepší hráče nad 23 let, smí nastoupit pouze 3 výjimečně. 

 

Olympijský tenisový turnaj

 

Podobně jako fotbalový turnaj nebude ani tenisový turnaj ukázkou top hráčů. Do Ria se nechystá hned 10 hráčů z první dvacítky okruhu ATP (např. Federer-zranění, Wawrinka, Raonic, Berdych). Bude se hrát na betonovém povrchu. A z ženské top 20 bude chybět 5 hráček (Halep, Azarenka). A další se odhlašují. Tenisté na olympijských hrách v Riu nedostanou žádné body do žebříčků.

 

Kolik medailí získá Česká republika na OH 2016

 

Jakou formu budou mít sportovci v době konání her je těžké posoudit, všichni ladí formu právě na den konání jejich disciplíny, konkurence je obrovská. Pro připomenutí Londýn 2012 - 4 zlaté, 3 stříbrné a 3 bronzové medaile - celkem tedy 10 medailí. V Pekingu jich bylo jen 6. jasným favoritem na největší počet medailí je USA, pak Čína a následuje Rusko. Z českých nadějí můžeme jmenovat kandidáty na medaile např. O. Synek - skif, J. Prskavec - vodní slalom K1 muži, J. Dostál a M. Fuchsa - rychlostní kanoistika, J. Krpálek - judo, B. Špotáková - oštěp, J. Kulhavý - cyklistika cross country. Překvapit mohou mladí atleti např. Anežka Drahotová-chůze, Michaela Hrubá (skok do výšky), Adam Sebastian Helcelet (desetiboj). Pravděpodobně bude medailí méně než v Londýně, podle bookmakerů tak 8-9 medailí pro Česko.

 

PROGRAM A VÝSLEDKY RIO 2016 »

 

Olympijské sázkařské tipy najdete na tomto webu v sekci TIPY NA SÁZENÍ, je to rozdělené podle sportů. Na televizní vysílání z olympijských her má práva Česká televize, lze sledovat také online na webu. 

 


Příspěvky (0)


Nejsi přihlášen(a).

Související články
Tipy na sázení ✅ MS v biatlonu 2020, varianty sázek na biatlon, program šampionátu 2020 Anterselva (Antholz)


Biatlon

Sázky online na Tour de France 2020 od 29.8.2020. Živě na TV Tipsport.
Sázky online na tenisové US OPEN 2020, kurzová nabídka a program zápasů
Kde se dá sledovat sport živě, živé výsledky zápasů a online televizní přenosy fotbalu, hokeje, tenisu po internetu, TV Tipsport