Sázky na ZOH 2018 v Pchjongčchangu

Zimní olympijské hry nabízí nepřeberné množství sázek. Hry budou jiné v tom, že stopku dostalo 45 ruských sportovců kvůli dopingu (startovat bude pouze 169). Hokej bude bez hráčů NHL. Asi se dočkáme hodně překvapení ve výsledcích díky složité aklimatizaci sportovců. Proti ČR je časový posun 7,5 hodiny. 

 

Hokejový turnaj se bude hrát stejným způsobem jako na předchozích dvou olympiádách, tj. 3 základní skupiny po čtyřech týmech, z nichž postoupí vítězové skupin + 1 nejlepší tým z druhého místa. Favoritem podle bookmakerů je OAR (Rusko) s kurzem 2.0, tradičně silná bude Kanada, Švédsko a překvapit může Finsko, Česko, USA. Outsidererem je domácí Jižní Korea a také kvalifikant Slovinsko.

 

Na programu je také ženský hokej.Tam jsou dva silné týmy USA a Kanada, jinak ostatní moc šancí mít nebudou, outsiderem také Jižní Korea (roky sehrávaný tým byl těsně před turnajem z půlky vyměněn, přišlo 12 hráček z KLDR).

 

Biatlon bude na rozdíl od Světového poháru bez Antona Shipulina (4. na žebříčku).

 

Kde sledovat olympiádu, ČT již nebude hlavní

 

Sledovat přenosy bude možné omezeně na České televizi (190 hodin), vysílací práva vlastní Eurosport a placený kanál odvysílá až 900 hodin. Žive bude možné sledovat na internetu přes ctsport.cz. Některé sporty půjde sledovat online ve virtuální realitě.

 

Online sledovat přes web lze přes Eurosport Player, služba stojí 180 Kč/měsíc.


Doporučujeme