Podmínky monitoringu placených tipů

MONITORING              


Hlavní podmínky

 • Web musí být provozován na vlastní doméně druhého řádu – žádný freehosting (wz.cz, tym.cz, estranky.cz, websnadno.cz apod.). Na webu musí být dostupné informace o majiteli servisu – ze zákona je povinnost uvádět provozovatele a kontaktní údaje
 • Živnostenské oprávnění – musí se shodovat s provozovatelem webu (v případě více osob je servis povinen vždy uvádět osobu, která za něj odpovídá)
 • Poskytování služeb pro české zákazníky - do monitoringu lze přihlásit také zahraniční placené tipy, ale s podmínkou, že svoje služby nabízí také pro české sázkaře
 • Je zakázáno nabízení tipů od jiných servisů tzv. přeprodej tipů

 

Provozní podmínky

 

 • Provozovatel servisu musí mít na hlavní stránce webu ikonku odkazující na monitoring doplněnou informací "Pod dohledem Bet-universe.com"
 • Tip musí být přidán před začátkem zápasu, tolerovat lze max. 1 pozdě přidaný tip za 1 měsíc a to jen v případě, že byla tato skutečnost oznámena emailem (např. z technických důvodů)
  Tip musí mít aktuální kurz v době přidání tipu.
  Tip si každý vyhodnocuje sám.
  Vklady lze zadávat na stupnici 1-5/5.
 • Provozovatel servisu musí vyhodnotit každý tip nejpozději do 30 dnů od rozhodnutí výsledku daného tipu

ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Tento web uchovává z osobních údajů pouze uživatelské jméno, heslo, e-mailovou adresu a případně také webovou adresu. Data se přenášejí zabezpečeným přenosem, hesla se neukládají (pouze hash). Pokud požadujete výmaz osobních údajů, použijte odkaz Smazat účet na stránce https://www.bet-universe.com/closed/index.php?id=PROFIL přístupné po přihlášení nebo napište žádost o odstranění účtu na emailovou adresu admin@bet-universe.com

 

 

Dodržování všech bodů podmínek je povinné pro všechny monitorované weby.

 

 

Zkušební doba

 

Všechny nově přijaté servisy musí nejdříve projít zkušební dobou, která bude ukončena po vyhodnocení prvních 10 tipů. Ve zkušební době budou veškeré informace o servisu skryté. Toto opatření bylo zavedeno jako ochrana zákazníků před možným zneužití monitoringu k nalákání na smyšlené statistiky.

 

 

Jak probíhá monitoring

 

Administrátor monitoringu kontroluje, zda mají tipy aktuální kurz shodný s kurzem uvedeným na webu v informacích pro zákazníky servisu. U každého tipu v monitoringu se zobrazuje datum a čas přidání. Pozdě přidané tipy budou označeny jako neověřené. V případě větších nesrovnalostí může být tip smazán a monitoring ukončen.

 

Kontaktní e-mail: monitoring@bet-universe.com

 

Pravidla chování na webu Bet-universe.com

 • Zaregistrovat se mohou pouze osoby starší 18 let. Obsah stránek je určen pouze osobám starším 18 let.
 • Urážky, vulgarismy a jakékoliv útoky na jiné osoby jsou zakázané
 • Na webu je zakázaná propagace jiných webů bez vědomí a souhlasu admina.

 

Registrace servisu do monitoringu


 


Příspěvky (0)


Nejsi přihlášen(a).


Související články
ÚVOD
TIPY NA SÁZENÍ
MONITORING PLACENÝCH TIPŮ
SÁZKOVÉ KANCELÁŘE
ŽIVÉ PŘENOSY

Zabezpečeno SSL certifikátem AlpiroSSL
ČLÁNKY
STRATEGIE SÁZENÍ
PROGRAMY
FÓRUM
KONTAKT
PODMÍNKY A GDPR FREE
Chceš se naučit sázet     Jak začít sázet
Kde se dá legálně sázet
MAXITIP
TIPSPORT
FORTUNA
CHANCE

Pro webmastery Přidej si ikonku Bet-universe.

Mapa stránek
Facebook Bet-universe Facebook


BET-UNIVERSE.COM (C) Anibal 2007-2019 Verifikace tipů - Tento web má pouze informativní charakter. Obsah stránek je určen pouze osobám starším 18 let. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování autorských článků je bez souhlasu autora zakázáno. Online podpora. V případě dotazů mne (Anibal - administrátor) neváhejte kontaktovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít