Online sázky na Tour de France 2010

AKTUALITY              


Tour de France je nejslavnější cyklistický závod na světě. Letošní ročník 2010 se koná ve dnech 3.7 - 25.72010. Závod měří 3642 kilometrů a je rozdělen na 1 prolog a 20 etap. Letošní ročník je specifický v tom, že závodníci vyšplhají na vrchol hory le Tourmalet hned dvakrát, budou mít pouze dva dny odpočinku a celkem absolvují 25 kopců první a druhé kategorie.


Oficiální stránky | Aktuální pořadí | Online přenos

Tour de France


FavoritéZávod odstartovala časovka v Rotterdamu a cílem bude 25. července Paříž. Kdo patří k favoritům se ale ukáže až v horských etapách (první je v plánu 10.7.). Sedminásobný vítěz Tour de France američan [b]Lance Armstrong[/b] oznámil, že pojede letos naposledy, ale v nedělní etapě spadnul a dojel ze ztrátou více než 12 minut, takže pro něj šance na dalěí celkové vítězství asi skončila. Armstrong po dojezdu oznámil, že s epokusí vyhrát některou z etap a chce pomoci svému týmu Radioshack. Loňský vítěz [b]Alberto Contador[/b] patří i letos k největším favoritům. Čech [b]Roman Kreuziger[/b] se letos pravděpodobně dostane do první desítky celkového pořadí, ale na bednu to letos asi ještě nebude. Dalšími favority Tour jsou druhý muž loňské Tour [b]Andy Schleck[/b] a zkušený [b]Cadel Evans[/b].


Online přenosy živěTour de France lze sledovat na online internetu díky Google mapě týmu HTC Columbia, která v reálném čase ukazuje na mapách Google polohu, rychlost a například i srdeční tep a výkon ve wattech jezdců týmu HTC-Columbia.


Kde vsaditTour de France vypisují téměř všechny internetové sázkové kanceláře. Nejlepší nabídku a kurzy má bwin, kde dostanete po registraci skvělý [b]bonus 1000 Kč[/b] (pokud vložíte min. 1000 Kč ze svého).

Vsadit si můžete na celkového vítěze, top3, vzájemné souboje jezdců a samozřejmě také na vítěze etapy. V rovinatých etapách se vyplatí sázet na spurtéry, např. [b]Thor Hushovd[/b] nebo [b]Mark Cavendish[/b] a v kopcích zase na excelentní vrchaře jako je např. [b]Alberto Contador[/b].Příspěvky (0)


Nejsi přihlášen(a).

Související články
Tipy na sázení ✅ MS v biatlonu 2020, varianty sázek na biatlon, program šampionátu 2020 Anterselva (Antholz)


Biatlon

Sázky online na tenisové US OPEN 2020, kurzová nabídka a program zápasů
Sázky online na Tour de France 2020 od 29.8.2020. Živě na TV Tipsport.
Kde se dá sledovat sport živě, živé výsledky zápasů a online televizní přenosy fotbalu, hokeje, tenisu po internetu, TV Tipsport