Online sázky na Tour de France 2010

Tour de France je nejslavnější cyklistický závod na světě. Letošní ročník 2010 se koná ve dnech 3.7 - 25.72010. Závod měří 3642 kilometrů a je rozdělen na 1 prolog a 20 etap. Letošní ročník je specifický v tom, že závodníci vyšplhají na vrchol hory le Tourmalet hned dvakrát, budou mít pouze dva dny odpočinku a celkem absolvují 25 kopců první a druhé kategorie.

Tour de France

Favorité

Závod odstartovala časovka v Rotterdamu a cílem bude 25. července Paříž. Kdo patří k favoritům se ale ukáže až v horských etapách (první je v plánu 10.7.). Sedminásobný vítěz Tour de France američan Lance Armstrong oznámil, že pojede letos naposledy, ale v nedělní etapě spadnul a dojel ze ztrátou více než 12 minut, takže pro něj šance na dalěí celkové vítězství asi skončila. Armstrong po dojezdu oznámil, že s epokusí vyhrát některou z etap a chce pomoci svému týmu Radioshack. Loňský vítěz Alberto Contador patří i letos k největším favoritům. Čech Roman Kreuziger se letos pravděpodobně dostane do první desítky celkového pořadí, ale na bednu to letos asi ještě nebude. Dalšími favority Tour jsou druhý muž loňské Tour Andy Schleck a zkušený Cadel Evans.

Online přenosy živě

Tour de France lze sledovat na online internetu díky Google mapě týmu HTC Columbia, která v reálném čase ukazuje na mapách Google polohu, rychlost a například i srdeční tep a výkon ve wattech jezdců týmu HTC-Columbia.

Kde vsadit

Tour de France vypisují téměř všechny internetové sázkové kanceláře. Nejlepší nabídku a kurzy má bwin, kde dostanete po registraci skvělý bonus 1000 Kč (pokud vložíte min. 1000 Kč ze svého). Vsadit si můžete na celkového vítěze, top3, vzájemné souboje jezdců a samozřejmě také na vítěze etapy. V rovinatých etapách se vyplatí sázet na spurtéry, např. Thor Hushovd nebo Mark Cavendish a v kopcích zase na excelentní vrchaře jako je např. Alberto Contador.


Doporučujeme