Online sázky ME do 21 let ve fotbale 2015 - Česko

AKTUALITY              


ME ve fotbale 2015

Mistrovství Evropy 2015 hráčů do 21 let (UEFA UNDER21 CHAMPIONSHIP) alias "malé Euro" se bude konat v Praze, Olomouci a v Uherském Hradišti. Termín akce 17. – 30. červen 2015.  )

 

Kvalifikace

 

Kvalifikace se konala od března 2013 do října 2014. 52 týmů se porvalo o postup v 10 skupinách a vítězové skupiny společně se 4 nejlepšímy týmy ze druhých míst postoupily do baráže o ME. Překvapením bylo vyřazení vítězů skupin Španělska od Srbska a Francie od Švédska. Portugalsko vyhrálo všech 8 zápasů a neztratilo ani bod. Pořádající země Česko kvalifikaci nehrálo, účast na turnaji má jistou.

 

Systém turnaje

 

Skupina A (pražská): Česko, Německo, Dánsko, Srbsko

Skupina B (moravská): Anglie, Itálie, Portugalsko, Švédsko

 

V základních skupinách bude hrát každý s každým. Do semifinále postoupí dva nejlepší týmy ze skupin. Kromě titulu mistra Evropy se hraje o postup na olympijské hry Rio 2016, tam postoupí všichni semifinalisté.

 

Kdo je favoritem

 

Ve skupině A je "jasným" favoritem na postup reprezentace Německa. Ve skupině B se utkají dva bývalí šampióni Anglie a Itálie. Online informace najdete na oficiálním webu turnaje.

 

Kurzová nabídka Tipsport


 

Tipy na sázení

 

Inspiraci od místních tipérů najdete v sekci TIPY NA FOTBAL
Příspěvky (0)


Nejsi přihlášen(a).


Související články


Tipy na sázení ✅ MS v biatlonu 2020, varianty sázek na biatlon, program šampionátu 2020 Anterselva (Antholz)


Biatlon

Kde se dá sledovat sport živě, živé výsledky zápasů a online televizní přenosy fotbalu, hokeje, tenisu po internetu, TV Tipsport
Rozjezd přerušené NHL v srpnu 2020, sledujte hokejové zápasy znovu živě. Kvalifikace od 1. do 9. srpna. Stanley Cup 2020 online.