Online sázky ME do 21 let ve fotbale 2015 - Česko

AKTUALITY              


ME ve fotbale 2015

Mistrovství Evropy 2015 hráčů do 21 let (UEFA UNDER21 CHAMPIONSHIP) alias "malé Euro" se bude konat v Praze, Olomouci a v Uherském Hradišti. Termín akce 17. – 30. červen 2015.  )

 

Kvalifikace

 

Kvalifikace se konala od března 2013 do října 2014. 52 týmů se porvalo o postup v 10 skupinách a vítězové skupiny společně se 4 nejlepšímy týmy ze druhých míst postoupily do baráže o ME. Překvapením bylo vyřazení vítězů skupin Španělska od Srbska a Francie od Švédska. Portugalsko vyhrálo všech 8 zápasů a neztratilo ani bod. Pořádající země Česko kvalifikaci nehrálo, účast na turnaji má jistou.

 

Systém turnaje

 

Skupina A (pražská): Česko, Německo, Dánsko, Srbsko

Skupina B (moravská): Anglie, Itálie, Portugalsko, Švédsko

 

V základních skupinách bude hrát každý s každým. Do semifinále postoupí dva nejlepší týmy ze skupin. Kromě titulu mistra Evropy se hraje o postup na olympijské hry Rio 2016, tam postoupí všichni semifinalisté.

 

Kdo je favoritem

 

Ve skupině A je "jasným" favoritem na postup reprezentace Německa. Ve skupině B se utkají dva bývalí šampióni Anglie a Itálie. Online informace najdete na oficiálním webu turnaje.

 

Kurzová nabídka Tipsport


 

Tipy na sázení

 

Inspiraci od místních tipérů najdete v sekci TIPY NA FOTBAL
Příspěvky (0)


Nejsi přihlášen(a).

Související články
Tipy na sázení ✅ MS v biatlonu 2020, varianty sázek na biatlon, program šampionátu 2020 Anterselva (Antholz)


Biatlon

Sázky online na Tour de France 2020 od 29.8.2020. Živě na TV Tipsport.
Sázky online na tenisové US OPEN 2020, kurzová nabídka a program zápasů
Kde se dá sledovat sport živě, živé výsledky zápasů a online televizní přenosy fotbalu, hokeje, tenisu po internetu, TV Tipsport