MS ve fotbale 2014 Brazílie - online sázky a tipy

MS v hokeji 2014Mistrovství světa ve fotbale 2014 se bude hrát od 12. června do 13. července v Brazílii. 32 národních týmů rozlosovaných do 8 skupin po 4 týmech se utká systémem každý s každým a do osmifinále postupí první dva týmy ze všech skupin.

 

Poprvé bude použit systém pro uznání správné branky (technologie HawkEye a GoalRef), takže by nemělo docházet ke sporným gólům, které chybou rozhodčího rozhodli zápas.

 

Rozlosování základních skupin

 

Skupina A: Brazílie, Chorvatsko, Mexiko, Kamerun

Skupina B:  Španělsko, Nizozemsko, Chile, Austrálie

Skupina C: Kolumbie, Řecko, Pobřeží slonoviny, Japonsko

Skupina D: Uruguay, Kostarika, Anglie, Itálie

Skupina E: Švýcarsko, Ekvádor, Francie, Honduras

Skupina F: Argentina, Bosna a Hercegovina, Írán, Nigérie

Skupina G: Německo, Portugalsko, Ghana, USA

Skupina H: Belgie, Alžírsko, Rusko, Jižní Korea

 

Česká reprezentace se nekvalifikovala, ale k vidění budou největší fotbalové hvězdy jako např. Cristiano Ronaldo (Portugalsko) či Lionel Messi (Argentina). V dresu Pobřeží Slonoviny se představí Bony Wilfried, který dříve hrával v ČR za Spartu Praha.

 

Kdo bude mistrem světa

 

Favoritem je podle sázkových kanceláří domácí Brazílie s kurzem na vítězství 4:1. Spolufavoritem je Argentina (kurz 6:1), Německo (kurz 7:1) a následuje obhájce titulu z předchozího MS ve fotbale 2010 Španělsko s kurzem 8:1. 

 

Překvapit může Belgie (kurz 21:0), za kterou bude chytat výtečný gólman Thibaut Courtois (Atlético Madrid - finalista Ligy Mistrů). V obraně má také skvělé hráče z Premier League, v záloze bude hrát Eden Hazard (Chelsea) a v útoku další hráč z Anglie Romelu Lukaku (Everton).

 

Outsidery tohoto MS ve fotbale jsou Honduras a Kostarika. Postup do vyřazovacích bojů pravděpodobně unikne také týmům Alžírska a Íránu.

Počítačovou simulaci výsledků MS ve fotbale najdete zde. Podlé této předpovědi se mistrem světa stanou Španělé, kteří ve finále porazí Holandsko. Do semifinále se probojuje také Německo a Argentina.

 

 

 

Kde sledovat zápasy online

 

Živé online vysílání budete moci sledovat na kanálu České televize ČT sport.

 

Tipy na sázení

 

Analýzy a tipy na sázení MS ve fotbale 2014 najdete v sekci Tipy na sázení.

 


Doporučujeme