MS v hokeji 2017 - program, tabulky, kurzová nabídka

V Německu a Francii se od 5. května do 21. května koná Mistrovství světa v hokeji 2017. Kolín nad Rýnem uvidí skupinu A a Paříž bude hostit skupinu B, ve které hraje i Česká republika. Podle herního systému bude na programu celkem 56 zápasů v základních skupinách, ze kterých postoupí 4 nejlepší týmy do Play-off, tj. dalších 8 příležitostí ke vsazení.

 

 

Program zápasů na MS v hokeji

 

Kalendář zápasů najdete na oficiálních stránkách turnaje. Česká republika zahájí turnaj 5.5. od 20:15 proti mistrům světa 2016 Kanadě, další soupeři budou Bělorusko, Finsko (loňský finalista MS), Norsko, Slovinsko (postupující z kvalifikace), domácí Francie, Švýcarsko. Tabulku s bodovým ziskem najdete rovněž na stránkách IIHF. Složení týmů bude známo až těsně před zahájením, tradičně přichází řada omluvenek od nejlepších hráčů a tak se můžeme dočkat výsledkových překvapení v podobě výher outsiderů a nečekaných remíz.

 

Tip na vítěze

 

Podle bookmakerů by měla titul obhájit Kanada v kurzu 2.85, na vítězství Ruska byl vypsán kurz 3.75. Tradičně mohou zlobit týmy Finska, Švédska. Česká republika má kurz na zisk titulu 15.0, jasným outsiderem turnaje bude Itálie. Své tipy můžete přidávat do sekce TIPY NA HOKEJ

 

Jak sázet na MS v hokeji

 

Nabídka kurzových sázek na MS v hokeji bývá široká, kromě klasických sázek na výsledek zápasu jsou velice oblíbené sázky na počet gólů, u zápasů s jasným favoritem se dá vsadit na výhru v handicapu. Oblíbené jsou LIVE sázky při sledování u televize, ale pozor na sázení pod vlivem, nepodléhejte emocím, hodnotu nabízí kurzy na remízu nebo outsidery. Pokud nevíte jak sázet, přečtěte si článek Jak sázet hokej.

 

Co je třeba vědět před založením účtu u Tipsportu
 


Doporučujeme