MS v hokeji 2014 Bělorusko-Minsk - online sázky a tipy

MS v hokeji 2014Mistrovství světa v ledním hokeji 2014 se bude hrát 9. - 25. května 2014 v Bělorusku. Herní systém bude stejný jako na MS v hokeji 2013, týmy se utkají ve 2 skupinách po 8 týmech. V rámci skupin se utká každý s každým. Do čtvrtfinále postoupí 4 nejlepší z každé skupiny. Ve čtvrfinále bude hrát první tým se čtvrtým a druhý se třetím. Do 1. divize sestupují pouze poslední týmy ze skupin. 

 

Skupina A
 
Švédsko, Česko, Kanada, Slovensko, Norsko, Dánsko, Francie, Itálie (postupující z 1. divize)
 
Skupina B
 
Finsko, Rusko, USA, Švýcarsko, Německo, Lotyšsko, Bělorusko, Kazachstán (postupující z 1. divize)

 

Favorité turnaje

 

Favoritem turnaje je podle bookmakerů Rusko s kurzem na vítězství 3.30. Na výhru Švédska je kurz 4.25, Kanada má 4.75. Česko už léta nepatří k favoritům, na titul mistra světa je kurz 10. Největším outsiderem je Itálie s kurzem 1000.

 Historie

 

V roce 2013 MS v hokeji pořádalo Švédsko společně s Finskem, mistry světa se stali domácí švédové, kteří ve finále porazili překvapivého finalistu Švýcarsko jednoznačně 5:1. Bronzové medaile získali hokejisté USA. Češi skončili na 7. místě.

 

Tipy na sázení

 

Můj osobní tip je, že Rusko šampionát opět jako největší favorit nevyhraje. Znovu bude mít v sestavě Alexandra Ovečkina, který sice dává spoustu gólů, ale v hodnocení plus/mínus měl letos v NHL -35 gólů. Na olympiádě v Soči mělo Rusko papírově nejsilnější sestavu a vypadlo už ve čtvrtfinále.

 

Analýzy k MS a tipy na sázení najdete v sekci Tipy na HOKEJ.

 


Doporučujeme