Koronakrize a kurzové sázení

V polovině března 2020 se sportovní svět takřka zastavil. Drtivá většina fotbalových, hokejových a dalších lig byla přerušena z důvodu šíření nového typu koronaviru po celém světě. Sázkaři neměli na co sázet. Velký boom v tomto čase korony zažil esport. Z normálních sportů se dalo vsadit maximálně tak na stolní tenis. Od poloviny května se však obnovila německá fotbalová bundesliga a také druhá německá liga. O návrat k normálu se pokoušejí také další ligy, například ta naše česká liga. Doufám, že jste tuto dobu přečkali, odpočali si od sázení a nyní nastává doba, kdy se vrací k práci nejeden poradenský servis a nabídka kurzových příležitostí se zaplňuje. 

Příspěvky (1)


Nejsi přihlášen(a).
To není pravda.hokeje 3x10 zlatý důl to mě naučil frajer který mi pomáhal se sázením.a to už jsem s tím chtěl seknout a děkuji bohu,že jsem to neudělal.tengle týpek mi pomohl se během měsíce dostat do plusu a dnes konečně to sázení vidím jinak
Kdo by na tom byl stejně,napište na turboday94@seznam.cz. veškeré jednání na rovinu,vše krásně a srozumitelně vysvětlí naučí takové věci co jsem ani jako většina z vás nevnímal a cena ?1000 před a 1000 po.kazdopadne je to vážně machr. Popravdě i s esporty mě naučil jak se v nich orientovat a na co dávat pozor.jr to jako bych chtěl otevřít dveře špatným klíčem ale teď mám ten správný a dveře mám dokořán.
Belzebub11


Doporučujeme