Šoulet

Šoulet   -3 %

TOP   
   


Běh na lyžích
průměrný vklad
2/10RSS tipy na sázení
Zápas Tip Kurz Stav
Golberg (15 km stíhačka klasicky)do 3. místa1.75  
1.
+1.13

16.2.2020  KURZ @ 1.75   VKLAD 1,5/10  TIPSPORT.CZ

přidáno 16.2.2020 09:52 VEŘEJNÝ

Nejsi přihlášen(a).

Analýza Paal po několika slabších sezónách má životní formu. Odjakživa to byl velmi dobrý sprinter, zejména v klasice. Jeho letošní forma je oslnivá. Před 2 týdny byl v klasickém sprintu v Oberstdorfu 2. za suverénem Klaebem a o týden později dokázal využít jeho nešikovaného zranění a vyhrál stejnou disciplínu ve Falunu. S přibývajícím věkem se Golbergovi očividně zlepšuje i vytrvalost. Ne že by dřív nedokázal slušně zajet klasickou patnáctku, ale včera dokázal, že i ve skejtové patnáctce umí vyjet výsledek v top10. Z 8. místa ztrácí na prvního Roetheho 28 s, na třetího Krogha pak 11 s. Krátce po startu se utvoří velmi silná skupina s Bolshunovem, Sundbym, Kroghem, Holundem a právě Golbergem stíhající vedoucí duo Roethe - Krueger, kteří jsou oba lepšími bruslaři. Tlačit na pilu bude nejspíš hlavně Bolshunov a vedoucí dvojice bude nejspíš zanedlouho dostižena. Pokud Paal ze začátku udrží vysoké tempo skupiny, a já věřím, že se současnou formou ano, může se Golberg díky svým sprinterským schopnostem dočkat i vítězství v této stíhačce. Silným finišmanem je však i Bolšunov, ostatní z čelních pozic nejsou zdaleka tak silnými sprintery.

před 6 týdny
      Odpovědět
      SmazatNačítámDalší tipy od Šoulet

Načítám

ÚVOD
TIPY NA SÁZENÍ
MONITORING PLACENÝCH TIPŮ
SÁZKOVÉ KANCELÁŘE
ŽIVÉ PŘENOSY

Zabezpečeno SSL certifikátem AlpiroSSL
ČLÁNKY
STRATEGIE SÁZENÍ
PROGRAMY
FÓRUM
KONTAKT
PODMÍNKY A GDPR FREE
Chceš se naučit sázet     Jak začít sázet
Online sázkové kanceláře - TOP10 podle sázkařů
Kde se dá legálně sázet
MAXITIP
TIPSPORT
FORTUNA
CHANCE

Pro webmastery Přidej si ikonku Bet-universe.

Mapa stránek


BET-UNIVERSE.COM (C) Anibal 2007-2020 Verifikace tipů - Tento web má pouze informativní charakter. Obsah stránek je určen pouze osobám starším 18 let. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování autorských článků je bez souhlasu autora zakázáno. Online podpora. V případě dotazů mne (Anibal - administrátor) neváhejte kontaktovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít